Biedronka - Centrum Dystrybucyjne oraz Biuro Regionu Gdańsk

znajduje się w Park Maszynowa

Biedronka

Wybierz numer

22 205-33-10
j...@jeronimo-martins.com pokaż
  • Zdjęcie 1/12 - Biedronka Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/12 - Biedronka Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/12 - Biedronka Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/12 - Biedronka Gdańsk +9 1
 

Artykuły o nas

O nas

Ponad 3000 sklepów w ponad 1100 miejscowości oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka - część portugalskiej grupy Jeronimo Martins, która od 25 lat działa na polskim rynku.
Sercem naszego biznesu są nasze sklepy, które codziennie odwiedza około 4 milionów klientów. Dzięki pracy naszego zespołu, który liczy 70 000 pracowników, dostarczamy produkty i usługi wysokiej jakości oraz wpływamy na poprawę doświadczeń zakupowych naszych klientów. To czyni nas największym prywatnym pracodawcą i siecią detaliczną w Polsce.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są możliwości rozwoju i awansu w JMP - Biedronka?
Możliwości rozwoju, awansu w naszej Firmie są bardzo duże. 90% awansów to awanse wewnętrzne. Ponadto stwarzamy naszym pracownikom możliwość udziału w licznych kursach i szkoleniach.
Czy istnieje możliwość pogodzenia nauki i pracy?
Tak, w zależności od sklepu, w którym będziesz chciał pracować. Większość naszych Kierowników Sklepu stara się uwzględnić plan zajęć i dodatkowe obowiązki naszych pracowników.
Czy jest możliwość zatrudnienia na niepełny wymiar etatu?
Oczywiście. Często zatrudniamy osoby na niepełny wymiar etatu na stanowisku Sprzedawcy-Kasjera, Kasjera lub Pracownika Sklepu. Mamy możliwość pracy w jednym z kilku wymiarów etatu:

- praca na pełen etat
- praca na 1/2
- praca na 1/4
- praca na 3/4
- praca na 7/8
Jaką umowę podpisuję zaczynając pracę w sklepie?
Najczęściej podpisywana jest umowa o pracę, bez okresu próbnego, na okres jednego roku.
Czy istnieje możliwość pracy w nocy?
Tak, w większości z naszych sklepów istnieje możliwość pracy na zmianę nocną.
Czy nadgodziny na stanowiskach sklepowych są płatne?
Oczywiście przestrzegamy przepisów prawa pracy dotyczących pracy w godzinach nocnych oraz wypłacamy stosowne dodatki do wynagrodzenia.
Czy istnieje możliwość pracy na kasie lub na sali sprzedaży?
Tak, istnieje możliwość pracy na stanowisku Pracownika Sklepu (zajmuje się rozkładaniem towaru, pracami porządkowymi, obsługą klienta oraz pozostałymi pracami wykonywanymi w obszarze sali sprzedaży) lub Kasjera (zajmuje się profesjonalną obsługą klienta na kasie oraz dba o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów w strefie kas)
Czy kobiety mogą pracować w Centrum Dystrybucyjnym?
Oczywiście! W naszych Centrach Dystrybucyjnych kobiety nie są zatrudniane na stanowiska Magazyniera Kompletacji, ponieważ wiąże się to z obciążającą pracą fizyczną. Wiele kobiet decyduje się dołączyć do innych sekcji, np. Przyjęć, Zwrotów i Reklamacji lub Kontroli Magazynu.