Działalność on-line 

Bikor Makeup Manhattan

80-244 Gdańsk, al. Grunwaldzka 82
(poziom 0) Mapka

znajduje się w CH Manhattan

58 553-70-70, 606-224-073  fax:  58 556-16-16
o...@bikor.pl pokaż
bikormakeup.com
zamów online
/bikormakeup
/bikormakeup
Godziny otwarcia
pn-sob9:00 - 21:00
Działalność on-line 
Bikor Makeup działa On-Line
1 aktywne ogłoszenie zobacz wszystkie
Wizażystka Bikor Makeup
Gdańsk Wrzeszcz

O nas

Wszystkie nasze kosmetyki zostały wyprodukowane we Włoszech. Dzięki zaangażowaniu kreatywnych ludzi w przeciągu ostatnich dwóch lat odmieniliśmy oblicze Bikor.

Staramy się korzystać z nowych technologii, dlatego nie testujemy naszych kosmetyków na zwierzętach, a ponadto opracowaliśmy autorski proces mikronizacji. To właśnie autorski proces mikronizacji pozwolił nam uzyskać produkty pudrowe, które formułą bardziej przypominają krem. Dzięki temu ich aplikacja jest niezwykle łatwa, a trwałość kolorów nieporównywalna.

Szczególnie ważny jest dla nas dobór komponentów najwyższej jakości, tak aby składniki aktywne mogły działać i nie tylko upiększać, ale też pielęgnować cerę. Dlatego tak bardzo cenimy pracę z lekarzami dermatologii i ekspertami w dziedzinie kosmetologii.

Specjalnością naszych makijażystek jest indywidualne podejście do urody każdej z odwiedzających nas kobiet. Z nami nauczysz się podstaw makijażu i dbania o swoje piękno, jak i fantazyjnej zabawy z kolorem. Dobrany makijaż będzie pasować do Twojego stylu życia, okazji oraz nastroju.

Jeśli czeka Cie ważne wydarzenie oddaj się w ręce profesjonalistki i ciesz się wymarzonym efektem przez cały dzień, bez poprawek!

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo