Bikor Makeup Manhattan

znajduje się w CH Manhattan

Bikor Makeup

Wybierz numer

58 553-70-70 biuro 606-224-073
o...@bikor.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/14 - Bikor Makeup Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/14 - Bikor Makeup Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/14 - Bikor Makeup Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/14 - Bikor Makeup Gdańsk +11 1

TV Filmy

Bikor Makeup Manhattan 993

Bikor Makeup Manhattan

O nas

Wszystkie nasze kosmetyki zostały wyprodukowane we Włoszech. Dzięki zaangażowaniu kreatywnych ludzi w przeciągu ostatnich dwóch lat odmieniliśmy oblicze Bikor.
Staramy się korzystać z nowych technologii, dlatego nie testujemy naszych kosmetyków na zwierzętach, a ponadto opracowaliśmy autorski proces mikronizacji. To właśnie autorski proces mikronizacji pozwolił nam uzyskać produkty pudrowe, które formułą bardziej przypominają krem. Dzięki temu ich aplikacja jest niezwykle łatwa, a trwałość kolorów nieporównywalna.

Szczególnie ważny jest dla nas dobór komponentów najwyższej jakości, tak aby składniki aktywne mogły działać i nie tylko upiększać, ale też pielęgnować cerę. Dlatego tak bardzo cenimy pracę z lekarzami dermatologii i ekspertami w dziedzinie kosmetologii.

Specjalnością naszych makijażystek jest indywidualne podejście do urody każdej z odwiedzających nas kobiet. Z nami nauczysz się podstaw makijażu i dbania o swoje piękno, jak i fantazyjnej zabawy z kolorem. Dobrany makijaż będzie pasować do Twojego stylu życia, okazji oraz nastroju.

Jeśli czeka Cie ważne wydarzenie oddaj się w ręce profesjonalistki i ciesz się wymarzonym efektem przez cały dzień, bez poprawek!