Biuro Tłumaczeń B&S

Biuro Tłumaczeń B&S

Wybierz numer

58 620-50-72 883-636-669
b...@translator.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Biuro Tłumaczeń B&S Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - Biuro Tłumaczeń B&S Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - Biuro Tłumaczeń B&S Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - Biuro Tłumaczeń B&S Gdynia 1
 

O nas

Tłumacze przysięgli i specjalistyczni. Dwa biura stacjonarne oraz przesył dokumentów pocztą, kurierem lub e-mailem. Płatność gotówką, przelewem, PayU lub PayPal. Automatyczna obsługa przez www.translator.pl całą dobę. ISO 17100: 2015. Od 1985 roku.
Biuro Tłumaczeń B&S wykonuje tłumaczenia od ponad 30 lat.  Do Państwa dyspozycji jest tłumacz angielski, niemiecki, rosyjski, ukraiński, niderlandzki, szwedzki, norweski, czeski, francuski, hiszpański, włoski i portugalski.  Nasi tłumacze to osoby z gruntownym filologicznym wykształceniem i rozległymi zainteresowaniami.  Specjalizujemy się w tekstach prawniczych, medycznych oraz innych, z takich dziedzin jak. między innymi, okrętownictwo, edukacja, ubezpieczenia, prawo, gospodarka, handel i spedycja.
Firma łączy w sobie tradycję solidności i nieodzownej w tym zawodzie dyskrecji, z oferowaniem Klientom wszelkich udogodnień jakie zawdzięczamy rozwojowi techniki (nieodpłatne skanowanie dokumentów, wysyłka pocztą elektroniczną, zdalne płatności, itp).  
Wykonujemy także tłumaczenia ustne, zarówno aktów notarialnych jak i ślubów, konferencji i spotkań biznesowych.