Biuro Tłumaczeń B&S

81-356 Gdynia, Starowiejska 28
(półpiętro) Mapka
 
Inne oddziały:
58 620-50-72, 883-636-669  fax:  58 661-22-10
b...@translator.pl pokaż
www.translator.pl
translator.gdynia
Godziny otwarcia
pn-pt8:15 - 16:00

O nas

Tłumacze przysięgli i specjalistyczni. Dwa biura stacjonarne oraz przesył dokumentów pocztą, kurierem lub e-mailem. Płatność gotówką, przelewem, PayU lub PayPal. Automatyczna obsługa przez www.translator.pl całą dobę. ISO 17100: 2015. Od 1985 roku.

Biuro Tłumaczeń B&S wykonuje tłumaczenia od ponad 30 lat.  Do Państwa dyspozycji jest tłumacz angielski, niemiecki, rosyjski, ukraiński, niderlandzki, szwedzki, norweski, czeski, francuski, hiszpański, włoski i portugalski.  Nasi tłumacze to osoby z gruntownym filologicznym wykształceniem i rozległymi zainteresowaniami.  Specjalizujemy się w tekstach prawniczych, medycznych oraz innych, z takich dziedzin jak. między innymi, okrętownictwo, edukacja, ubezpieczenia, prawo, gospodarka, handel i spedycja.
Firma łączy w sobie tradycję solidności i nieodzownej w tym zawodzie dyskrecji, z oferowaniem Klientom wszelkich udogodnień jakie zawdzięczamy rozwojowi techniki (nieodpłatne skanowanie dokumentów, wysyłka pocztą elektroniczną, zdalne płatności, itp).  
Wykonujemy także tłumaczenia ustne, zarówno aktów notarialnych jak i ślubów, konferencji i spotkań biznesowych.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »