BlueFit Centrum Fitness i Szkoleń

80-502 Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 233A
(Brzeźno, nad Biedronką) Mapka

BlueFit obiekty w tej lokalizacji (1) »

601-890-909, 603-603-600
b...@wp.pl pokaż
www.bluefit.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:30 - 21:30
sob-nd9:00 - 12:00
Od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-16:30 centrum jest zamknięte

Napisali o nas

O nas

Zajęcia fitness, Cardio, Stretching, Pilates, Rollen, Dietetyka, Treningi Personalne, Treningi EMS, Masaże. Tylko dla kobiet! Zapraszamy do naszego Centrum Fitness dla Pań w Brzeźnie. Jesteśmy z Wami już 15 lat!!

Nasze Centrum specjalizuje się w kształtowaniu sylwetki poprzez dobór odpowiednich form aktywności, spersonalizowanej diety i odpowiednich urządzeń odchudzających. Każdy klient jest traktowany u nas indywidualnie i planowany system odchudzania/kształtowania sylwetki jest w pełni profesjonalny, przygotowany przez specjalistkę z dziedziny fitness i dietetyki z wieloletnim stażem. Pracujemy na innowacyjnym urządzeniu EMS. Nasze treningi są skutecznie i efekty zauważalne. Stawiamy na jakość usług. Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu zajęć fitness: wszystkich form. W pracowaniu nad idealną sylwetką wykorzystujemy urządzenia: Rollen, Vibra Shape. Zapraszamy do BlueFit... również Panów :-)

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

2.3

w kategorii

Siłownie i fitness kluby

 • obsługa:
  4
   
 • oferta:
  3
   
 • wyposażenie:
  1
   
 • klimat i wystrój:
  2
   
 • przystępność cen:
  2
   
 • ocena ogólna:
  2
   
średnia ocena (max 6)
2.3
 

Błędna nazwa "siłownia"

Przez styczeń wydawało mi się, że będę stałą klientką. Myliłam się. Jedyny plus tej "siłowni" to fakt, że babcia blisko i mogłam u niej udawać, że poćwiczyłam. Oferta na Multisport bardzo uboga, sprzęt nieadekwatny do tego pokazanego na zdjęciach na stronie internetowej. Trzy bieżnie, z czego jedna niedziałająca, plus skrzypiący orbitrek. Cztery panie to już o jedną za dużo do ćwiczeń. Tak nie powinno być. Dwie ostatnie próby jakiejkolwiek aktywności skończyły się szybciej, niż zaczęły, a nie każdy lubi zajęcia grupowe. Nie polecam, niestety.

 • Kasia
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »