Pracownia Ceramiczna Boropot

Pracownia Ceramiczna Boropot

Wybierz numer

793-483-013
s...@boropot.com pokaż
 • Zdjęcie 1/6 - Pracownia Ceramiczna Boropot Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/6 - Pracownia Ceramiczna Boropot Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/6 - Pracownia Ceramiczna Boropot Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/6 - Pracownia Ceramiczna Boropot Gdańsk +3 1
 

Imprezy

 • wykład / prezentacja , spotkanie , warsztaty
  kwi 24
  środa, g. 18:00
  Gdańsk, Boropot
  bilety 30 zł
  Malowanie ceramiki

O nas

Pracownia

Witajcie w pracowni ceramicznej Boropot. Tutaj łączymy sztukę z rzemiosłem, tworząc piękne i unikatowe przedmioty. Specjalizujemy się w sprzedaży ręcznie robionej ceramiki. W naszej ofercie znajdziecie różnorodne produkty, od wyjątkowych naczyń po ozdobne akcesoria. Każdy z nich jest stworzony z pasją i dbałością o detale. Zapraszamy do współpracy i odkrywania naszej unikatowej kolekcji!
 

Warsztaty ceramiczne

Nasze usługi to nie tylko sprzedaż, ale również warsztaty ceramiczne, gdzie każdy może odkryć tajniki pracy z gliną.
Warsztaty ceramiczne w Pracowni Ceramicznej Boropot w Gdańsku to świetna okazja do odkrycia magii ceramiki. Oferowane są zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Podczas zajęć uczestnicy poznają pełen proces tworzenia ceramiki, od formowania po szkliwienie. Można tu tworzyć zarówno formy artystyczne, jak i użytkowe. Warsztaty są dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników, co pozwala na pełną satysfakcję z zajęć. Cena obejmuje pomoc instruktora, narzędzia, przestrzeń pracy, materiały oraz wypał ceramiki. Dostępne są także vouchery prezentowe na warsztaty.
Zapraszamy do odkrywania naszych wyrobów i dołączenia do naszych warsztatów, gdzie każdy może stać się częścią tego kreatywnego świata.
 

Kto prowadzi pracownię ceramiczną Boropot?

Hej! Nazywam się Wiktoria Borowiec i jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, gdzie uzyskałam tytuł magistra w dziedzinie sztuki i wzornictwa ceramiki. Aktualnie, moja pasja i zawodowe zainteresowania koncentrują się wokół prowadzonej przeze mnie pracowni ceramicznej Boropot w Gdańsku. Jest to miejsce, gdzie mogę eksperymentować z różnymi technikami i dzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z innymi. Pracownia ta stała się dla mnie platformą do dalszego rozwijania mojej artystycznej wizji oraz miejscem, gdzie mogę inspirować i wspierać innych w ich artystycznych poszukiwaniach. Moje zaangażowanie w sztukę ceramiki to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i sposób na życie. Dążę do tego, by moje działania nie tylko odzwierciedlały moje osobiste doświadczenia, ale były także źródłem inspiracji dla innych.

Najczęściej zadawane pytania

Nie mogę się dodzwonić do pracowni. Dlaczego?
Telefon dostępny jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00-16:00 pod numerem +48 793 483 013.

Proszę mieć na uwadze specyfikę pracy w pracowni ceramicznej. Pracownia boropot to pracownia prowadzona przez jedną osobę. Wszystkie produkty i warsztaty robię samodzielnie, mogę być aktualnie podczas pracy której nie mogę przerwać podczas Twojego telefonu. Oddzwonię tak szybko jak tylko będę mogła
Gdzie odbywają się zajęcia ceramiczne?
Wszystkie zajęcia i warsztaty ceramiczne odbywają się w pracowni ceramicznej Boropot ul. Andrzeja Struga 16 80-116 Gdańsk.
Czy można kupić warsztaty ceramiczne na prezent?
Tak, prawie wszystkie warsztaty w pracowni ceramicznej Boropot umożliwiają zakup voucherów na prezent. Vouchery są w formie bonu na określoną kwotę, którą można wydać podczas rezerwacji terminu zajęć.

Każdy voucher posiada unikalny kod, który obdarowana osoba wykorzysta podczas procesu rezerwacji warsztatów. Kod ten obniży cenę warsztatów o wartość, którą mu przyznasz.

Więcej informacji na temat Voucherów znajdziesz na naszej stronie
Kto może się zapisać na zajęcia w pracowni ceramicznej?
Jeśli w ofercie nie napisano inaczej to wszystkie oferowane warsztaty są przeznaczone dla każdej osoby która ukończyła 16 lat.
Co jest wliczone w cenę warsztatów ceramicznych?
Jeśli w opisie poszczególnych warsztatów nie napisano inaczej to w cenie zawsze otrzymasz:

Pomoc instruktora na każdym kroku
Niezbędne narzędzia
Przestrzeń – Cały stół roboczy należy do Ciebie
Materiały: Glinę i szkliwa
Wypał ceramiki na biskwit lub ostry
Jak zapisać się na poszczególne zajęcia?
Na większość warsztatów zapiszesz się bezpośrednio poprzez kalendarz wydarzeń. Szczegóły na naszej stronie.
Czy jest dostępna oferta dla firm? Przykładowo na zajęcia integracyjne?
Tak, można skorzystać ze specjalnej oferty dla firm. Szczegóły na naszej stronie.
Czy mogę pić z kubka stworzonego na warsztatach?
Tak, prace wykonane na zajęciach są odpowiednie do kontaktu z żywnością, podawania gorących napojów i potraw, możemy też bez obaw myć je w zmywarce. Prace są wypalane w temperaturze 1200stopni, co zapewnia im pełną użytkowość.

Używane do malowania farby posiadają certyfikaty o nietoksyczności i o możliwości korzystania z nich przy produkcji zastawy stołowej.

Używamy wyłącznie szkliw i farb podszkliwnych przeznaczonych do kontaktu z żywnością.