Bryza Dom Seniora w Koleczkowie

adres
84-207 Koleczkowo, Wojska Polskiego 23
(k/Gdyni)
telefon
58 712-22-17, 785-692-080
e-mail
i...@domseniorabryza.pl pokaż
www
www.domseniorabryza.pl

O nas

Dom Seniora Bryza w Koleczkowie koło Gdyni - jest to komfortowy dom opieki, dostosowany do potrzeb osób starszych, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Świadczymy usługi całodobowej opieki i rehabilitacji.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie - prowadzimy Dom Opieki od 2009r.

Oferujemy pobyty stałe i czasowe, całodobową opiekę, rehabilitację.

Nasz dom seniora położony jest na zapleczu trójmiasta - 6 km od Gdyni, 11 od Gdańska. Znajduje się na ponad hektarowej działce, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Nasz Dom Opieki składa się z zespołu budynków i przeznaczony jest na pobyt 90 osób. Nie posiada żadnych barier architektonicznych, wyposażony jest w dwie nowoczesną windy osobowe.

Naszym pensjonariuszom oferujemy przestronne pokoje jedno, dwu i trzyosobowe, komfortowo umeblowane, z łazienką oraz instalacją przywoławczą. W obiekcie znajduje się również przestronna jadalnia, pokój dzienny oraz sala rehabilitacyjna.

Naszym mieszkańcom gwarantujemy opiekę wykwalifikowanych opiekunek i pielęgniarek, a także lekarzy i rehabilitantów. Naszym zadaniem jest zapewnienie mieszkańcom dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa oraz możliwości aktywnego spędzania czasu w przyjaznej, domowej atmosferze.

Oferujemy:

pobyty stałe i czasowe,
zakwaterowanie w pokojach 1, 2 i 3 osobowych,
całodobową opiekę opiekunek, pielęgniarek,
opiekę lekarza rodzinnego,
wyżywienie w formie 5 posiłków dziennie, uwzględniające indywidualne diety,
rehabilitację,
zajęcia terapeutyczne i kulturalno-oświatowe,
wizyty duszpasterskie,

Zdjęcia