Buddyjska Grupa Medytacyjna Diamentowej Drogi Karma Kagyu

81-366 Gdynia, Władysława IV 38/13
(pierwsza klatka z tyłu budynku wchodząc od ul.Batorego, 5 p.) Mapka
501-582-284
g...@buddyzm.pl pokaż
gdynia.buddyzm.pl
/buddyzm.gdynia
 
zgłoś do aktualizacji
Godziny otwarcia
pn19:00 - 21:00
śr20:00 - 21:00
pt20:00 - 21:00

Imprezy

Napisali o nas

O nas

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć, na czym polega medytacja i w jaki sposób pracować z umysłem metodami buddyzmu Diamentowej Drogi.
Wprowadzenie dla nowych osób: poniedziałek godz. 19: 00 (prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny).

Wszystkie publiczne spotkania i medytacje zostają wstrzymane do odwołania.

[Wspólne medytacje odbywają się w każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 20:00.]

W związku z wirusem Covid-19, prosimy aby odwiedzały nas tylko osoby w pełni zdrowe, nie wykazujące żadnych objawów chorobowych - osoby przeziębione, kaszlące, z gorączką, chore itp. prosimy, zostańcie w domu!
Dbajmy o siebie i innych.


Jesteśmy jedną z ponad 700 istniejących na całym świecie grup i ośrodków medytacyjnych buddyzmu Diamentowej Drogi linii Karma Kagyu - jednej z czterech głównych szkół buddyzmu tybetańskiego.

Grupa medytacyjna w Gdyni została założona przez Lamę Ole Nydahla i znajduje się pod opieką XVII Karmapy Trinleja Taje Dordże - zwierzchnika szkoły Karma Kagyu.

Nasze ośrodki i grupy medytacyjne otwarte są dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć, na czym polega medytacja i w jaki sposób pracować z umysłem. Miejsca te opierają się na przyjaźni i idealizmie, a funkcjonują dzięki dobrowolnej pracy zaangażowanych w ich rozwój przyjaciół.

Jesteśmy reprezentowani przez Buddyjski Związek Diamentowej Drogi linii Karma Kagyu, oficjalnie zarejestrowany w Polsce w 1984 roku. Obecnie zrzesza on ponad 70 ośrodków i grup medytacyjnych działających w całym kraju.

Medytacje odbywają się w j.polskim i są bezpłatne.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »