Buddyjska Grupa Medytacyjna Diamentowej Drogi Karma Kagyu

adres
81-366 Gdynia, Władysława IV 38/13
(pierwsza klatka z tyłu budynku wchodząc od ul.Batorego, 5 p.)
telefon
501-255-310
e-mail
g...@buddyzm.pl pokaż
www
gdynia.buddyzm.pl
 
zgłoś do aktualizacji

Napisali o nas

O nas

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć, na czym polega medytacja i w jaki sposób pracować z umysłem metodami buddyzmu Diamentowej Drogi.
Wspólne medytacje odbywają się w każdy poniedziałek, czwartek (godz. 20: 00) i sobotę (godz. 18: 00).

Jeśli chcesz nas odwiedzić pierwszy raz, idealnym terminem jest każdy poniedziałek godzinę przed medytacją (g.19:00). Opowiemy o podstawach poglądu buddyjskiego, odpowiemy na pytania przy kawie i herbacie, a na koniec będzie możliwość uczestnictwa we wspólnej medytacji XVI Karmapy. Nie obowiązują zapisy, wystarczy przyjść punktualnie ;)

Jesteśmy jedną z ponad 700 istniejących na całym świecie grup i ośrodków medytacyjnych buddyzmu Diamentowej Drogi linii Karma Kagyu - jednej z czterech głównych szkół buddyzmu tybetańskiego.

Grupa medytacyjna w Gdyni została założona przez Lamę Ole Nydahla i znajduje się pod opieką XVII Karmapy Trinleja Taje Dordże - zwierzchnika szkoły Karma Kagyu.

Nasze ośrodki i grupy medytacyjne otwarte są dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć, na czym polega medytacja i w jaki sposób pracować z umysłem. Miejsca te opierają się na przyjaźni i idealizmie, a funkcjonują dzięki dobrowolnej pracy zaangażowanych w ich rozwój przyjaciół.

Jesteśmy reprezentowani przez Buddyjski Związek Diamentowej Drogi linii Karma Kagyu, oficjalnie zarejestrowany w Polsce w 1984 roku. Obecnie zrzesza on ponad 70 ośrodków i grup medytacyjnych działających w całym kraju.

Medytacje odbywają się w j.polskim i są bezpłatne.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »