Buddyjska Grupa Medytacyjna Diamentowej Drogi Karma Kagyu

81-366 Gdynia, Władysława IV 38/13
(pierwsza klatka z tyłu budynku wchodząc od ul.Batorego, 5 p.) Mapka
501-255-310
g...@buddyzm.pl pokaż
gdynia.buddyzm.pl
 
zgłoś do aktualizacji

Napisali o nas

O nas

❗️UWAGA❗️
Z powodu rozwoju sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce, wszystkie publiczne medytacje, wykłady i spotkania zostają zawieszone, aż do odwołania.
Dziękujemy za zrozumienie.
Bądźcie zdrowi i dbajcie o innych!

Do zobaczenia, mamy nadzieję, wkrótce!

Jesteśmy jedną z ponad 700 istniejących na całym świecie grup i ośrodków medytacyjnych buddyzmu Diamentowej Drogi linii Karma Kagyu - jednej z czterech głównych szkół buddyzmu tybetańskiego.

Grupa medytacyjna w Gdyni została założona przez Lamę Ole Nydahla i znajduje się pod opieką XVII Karmapy Trinleja Taje Dordże - zwierzchnika szkoły Karma Kagyu.

Nasze ośrodki i grupy medytacyjne otwarte są dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć, na czym polega medytacja i w jaki sposób pracować z umysłem. Miejsca te opierają się na przyjaźni i idealizmie, a funkcjonują dzięki dobrowolnej pracy zaangażowanych w ich rozwój przyjaciół.

Jesteśmy reprezentowani przez Buddyjski Związek Diamentowej Drogi linii Karma Kagyu, oficjalnie zarejestrowany w Polsce w 1984 roku. Obecnie zrzesza on ponad 70 ośrodków i grup medytacyjnych działających w całym kraju.

Medytacje odbywają się w j.polskim i są bezpłatne.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »