Buduj i Remontuj

Gdańsk 80-726, Zawodzie 24B/1

Buduj i Remontuj

Wybierz numer

503-734-576
i...@budujiremontuj.com pokaż

Artykuły o nas

 • Drewniany balkon? Wystarczy ułożyć deski
  Drewniana podłoga na balkonie czy tarasie to rozwiązanie miłe dla naszych stóp i coraz chętniej wykorzystywane. Sprawdziliśmy jakie drewno najlepiej sprawdza się w tym miejscu i jak prawidłowo je ułożyć.
  3 kwietnia 2017 (47 opinii)
 • Jak wybierać i na co zwrócić uwagę przy montażu płyt gipsowo-kartonowych?
  Płyty gipsowo-kartonowe (zwyczajowo nazwane płytami g-k) są lekkie, niezbyt drogie i stosunkowo łatwe w montażu. Dzięki niewielkiej wadze, można je stosować praktycznie wszędzie. W sklepach dostępnych jest kilka rodzajów tych płyt. Jak je wybrać i na co zwrócić uwagę podczas montażu, żeby nie popełnić błędu?
  13 marca 2017 (36 opinii)
 • Kupujemy materiały budowlane. Ale gdzie?
  Zakup materiałów budowlanych jest nieodłącznym etapem budowy domu, urządzania mieszkania czy remontu. Jest to wydatek rzędu tysięcy złotych, więc powinniśmy działać rozsądnie. Co brać pod uwagę, gdzie skierować kroki?
  3 października 2016 (43 opinie)

O nas

Profesjonalne usługi remontowe i budowlane.
Sprawne i rzetelne wykonawstwo, wysoka jakość usług.
Wycena gratis.
Buduj i Remontuj jest firmą świadczącą profesjonalne usługi remontowe i budowlane. Głównym obszarem świadczenia naszych usług jest województwo pomorskie, zwłaszcza Trójmiasto i okolice. Realizujemy zamówienia zarówno od inwestorów prywatnych jak i państwowych. Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia oraz szerokie grono zadowolonych klientów. Realizujemy zlecenia robót budowlanych, remontów, adaptacji i modernizacji mieszkań, domów i obiektów publicznych. Zlecenia realizujemy z indywidualnym podejściem do każdego Klienta, podejmujemy się zarówno kompleksowych realizacji wnętrz jak również drobnych remontów. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem oferowanych przez nas usług na stronie www.budujiremontuj.com Naszym atutem jest punktualność i terminowość oraz gwarancja wysokiej jakości usług dzięki czemu zyskaliśmy uznanie i życzliwość Naszych Klientów. Dysponujemy sprzętem najwyższej klasy. Współpracujemy z wieloma firmami z branż pokrewnych na terenie Trójmiasta i okolic. Przyjazd, pomiary, wstępna wycena na miejscu - gratis.