Business Class Marina

Business Class Marina

Wybierz numer

58 620-43-29
i...@bcmarina.pl pokaż
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/28 - Business Class Marina Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/28 - Business Class Marina Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/28 - Business Class Marina Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/28 - Business Class Marina Gdynia +25 1
 

O nas

W Business Class Marina zorganizujesz dowolne wydarzenie: przyjęcie, cocktail, konferencję, spotkanie biznesowe, premierę produktu, szkolenie, prezentację marki oraz każde ważne dla Ciebie spotkanie zarówno biznesowe, jak i prywatne.
Business Class Marina to kameralny lokal usytuowany w samym sercu nowej gdyńskiej Mariny przeznaczony na organizację Twoich wyjątkowych przyjęć, nietuzinkowych spotkań biznesowych, konferencji oraz innych najważniejszych dla Ciebie wydarzeń.

Posiadamy pełną infrastrukturę eventową oraz doskonałe, w pełni wyposażone zaplecze gastronomiczne. Do dyspozycji naszych gości oddajemy profesjonalny sprzęt audio-wizualny, umożliwiający przeprowadzenie prezentacji.

Współpracujemy z wieloma artystami oraz instytucjami kultury, dlatego możemy zorganizować dla Ciebie także dodatkową, indywidualnie zaprojektowaną oprawę artystyczną, dostosowaną odpowiednio do charakteru Twojego wydarzenia.

Zza okien Studia rozciąga się przepiękny widok na morze i najpiękniejszą część Gdyni, którym w okresie wiosenno-letnim dodatkowo można delektować się również z pozycji naszego urokliwego ogródka.

Neutralny wystrój naszego wnętrza pozwala na opracowanie dla Ciebie dowolnej i unikalnej aranżacji, idealnie dopasowanej do Twoich wyjątkowych potrzeb.

W zależności od sposobu aranżacji wnętrza oraz charakteru Twojego wydarzenia możemy przygotować je zarówno na podjęcie dwudziestu, jaki i stu gości, każdorazowo zachowując wyjątkowy i kameralny klimat, którego nie znajdziesz nigdzie indziej.

Działamy w pełni kompleksowo więc wybierając nas możesz całkowicie zapomnieć o trudach organizacji, pozwól nam zająć się wszystkim, a Ty usiądź wygodnie i delektuj się wspaniałym widokiem oraz doskonałym jedzeniem.