Centrum Kreatywności Sentio- Bystrzak

adres
80-288 Gdańsk, Heleny Marusarzówny 2/25 pokaż na mapie
telefon
662-774-663
e-mail
i...@gdansk.bystrzak.org pokaż
www
www.gdansk.bystrzak.org

Aktualne imprezy

O nas

Centrum Kreatywności Sentio- Bystrzak jest miejscem gdzie dzieci pod okiem wykwalifikowanych Trenerów ćwiczą swoją kreatywność. My nazywamy to TRENINGIEM KREATYWNOŚCI.

Jesteśmy grupą wykwalifikowanych, doświadczonych nauczycieli, pedagogów, którzy z pasją i zaangażowaniem budzą w dzieciach ciekawość otaczającym światem, jednocześnie rozwijając w nich twórcze myślenie i działanie. Dzieci na naszych zajęciach uczą się wykorzystywać potęgę swoich umysłów. Im wcześniej człowiek posiądzie tę wiedzę, tym piękniejsze będzie jego życie.

Stworzenie Centrum Kreatywności Sentio- Bystrzak wynikało z naszej fascynacji twórczością i popartego pracą pedagogiczną przekonania, że twórcze myślenie można skutecznie rozwijać. Dostarczamy bogatą ofertę działań, które mają wpływ na wszechstronny rozwój dzieci w aspekcie indywidualnym i grupowym. Działań, które mają wpływ na umysł, ciało i duszę uczestnika. Takie zintegrowane działanie pozwala dotrzeć do uświadomionych i nieuświadomionych talentów, umiejętności i potencjałów, które każde dziecko posiada. Pozwala także poznać własne możliwości, a co za tym idzie - odkryć w sobie poczucie własnej wartości.

W naszej ofercie znajdą Państwo Kreatywną Salę Zabaw Sentio- jest to miejsce, do którego można przyprowadzić dzieci w wieku 2-6 lat. Podczas pobytu w naszej sali zabaw zapewniamy opiekę oraz kreatywne zabawki i zabawy. Dzieci mogą przebywać pod naszą opieką od 30 min do 2 godz jednorazowo.

Kursy Rozwoju Intelektu- zajęcia dla dzieci 1,5-9 lat. Jest to jedyny w swoim rodzaju Trening Kreatywności. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom dzieci zdecydowanie lepiej radzą sobie w relacjach międzyludzkich, w nauce i życiu codziennym. Takie umiejętności wykorzystywane są przez całe życie!

Twórcze Urodziny- urodziny, które zapewniają świetną zabawę oraz jednocześnie rozwijają kreatywność. Każda fabuła dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb Jubilata oraz jego gości. W Twórczych urodzinach uczestniczy dwoje  profesjonalnych animatorów po kreatywnych kursach animacyjnych.

Zajęcia Umuzykalniające dla maluszków- jest to wprowadzenie w świat muzyki, rytmów, melodii, dźwięków. Dzieci poznają piosenki, proste ruchy taneczne, poznają instrumenty muzyczne, uczą się koordynacji, poznają własne ciało.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »