Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku

Wybierz numer

58 301-80-99
c...@pomorskieparki.pl pokaż
 

Artykuły o nas

 • Wracają atrakcje dla rodzin. Jak ciekawie spędzić weekend?
  Przed nami kolejny majowy weekend, jak zamierzacie go spędzić? Jak zawsze mamy dla was propozycje na świeżym powietrzu i pod dachem. W ten weekend największe atrakcje czekają was w muzeach. Wszystko wskazuje na to, że pogoda pozwoli nam skorzystać z atrakcji również w plenerze, sprawdźcie więc, jak spędzić wolny czas w Trójmieście.
  14 maja 2021 (26 opinii)
 • Spotkania, koncerty i spektakle bez wychodzenia z domu
  Apetyt rośnie w miarę jedzenia - to popularne przysłowie dobrze oddaje odczucia melomanów, kinomanów, teatromanów i wszystkich tych, którzy okres miesięcznego poluzowania obostrzeń i otwarcia instytucji kultury dobrze wykorzystali. W wyniku ponownego zaostrzenia obostrzeń instytucje te pozostają zamknięte dla odwiedzających. Jak zaspokoić głód sztuki? Teatry, kina, muzea, filharmonie i inne miejsca kultury nie załamują rąk i wciąż proponują ciekawe wydarzenia w formule online. Przyjrzeliśmy się najciekawszym propozycjom.
  26 marca 2021 (5 opinii)
 • Najwyższe wzniesienia w Trójmieście
  W czwartkowe popołudnie miłośnicy ekologii zapraszają na spotkanie pod hasłem "Korona trójmiejskich gór". Wydarzenie będzie miało charakter spaceru, w trakcie którego uczestnicy m.in. zdobędą trzy wzniesienia w Lasach Oliwskich: Głowicę, Górę Dantyszka oraz Wiechę. Nie są to jednak ani najwyższe, ani tym bardziej jedyne wzgórza, jakie znajdują się w granicach Trójmiasta.
  17 września 2020 (55 opinii)