Cafe Księgarnia Vademecum

adres
81-368 Gdynia, Świętojańska 5-7 pokaż na mapie
telefon
58 661-15-41  fax:  58 621-11-80
e-mail
k...@vademecumgdynia.org pokaż
www
vademecumgdynia.osdw.pl
godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 20:00
sob10:00 - 19:00
nd10:00 - 17:00

Aktualne imprezy

Napisali o nas

O nas

Kim jesteśmy?
Fundacja Vademecum zajmuje się animacją życia kulturalnego oraz działalnością oświatową. Prowadzimy Cafe Księgarnię Vademecum w Gdyni

Promujemy twórczość artystyczną oraz rozwój aktywności kulturalnych. Inicjujemy żywe dyskusje o literaturze, kulturze i sztuce. Promocja czytelnictwa (w bardzo dobrej księgarni) i sztuki użytkowej, wernisaże, animacja wydarzeń kulturalnych, aktywność oświatowa - tym zajmujemy się codziennie. Każdym działaniem chcemy promować postawę aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz zaangażowania w sprawy społeczne.

Mamy doświadczenie w realizacji projektów artystycznych, zapał i chęć dzielenia się nim. Jeśli masz pomysł i szukasz partnerów do współpracy, to przyjdź do nas! Oto wybrane obszary naszego działania:

Tworzymy wydarzenia kulturalne adresowane do szerokiej publiczności. Realizujemy spotkania autorskie, wernisaże i pokazy filmowe. Skutecznie tworzymy partnerstwa. Podejmujemy współpracę z podmiotami różnego typu, takimi jak lokalne centra kultury, jednostki samorządowe, placówki oświatowe, prywatne firmy, stowarzyszenia oraz fundacje.

Upowszechniamy czytelnictwo. Fundacja Vademecum powstała na fundamencie księgarni Vademecum w Gdyni, więc szczególnie mocno zależy nam na promocji czytelnictwa oraz wiedzy o literaturze.
Realizujemy działania edukacyjne i oświatowe.

Galeria zdjęć

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »