Toyota Carter - Autoryzowany Dealer Toyota

Toyota Carter

Wybierz numer

58 340-22-22
r...@carter.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
 • Zdjęcie 1/30 - Toyota Carter Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/30 - Toyota Carter Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/30 - Toyota Carter Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/30 - Toyota Carter Gdańsk +27 1
 

TV Filmy

25

Toyota Yaris Cross w Gdańsku

O nas

GODZINY OTWARCIA:
Salon Sprzedaży: Pon - Pt 9: 00-19: 00, Sob. 10: 00-15: 00
Serwis i Dział Części: Pon - Pt 7: 30-22: 00, Sob. 08: 00-15: 30
Samochody używane: Pon - Pt 10: 00-19: 00, Sob. 10: 00-15: 00
Dział Blacharsko-Lakierniczy: Pon - Pt 7: 30-17: 00
 
Siła, rozwój, tradycja. Toyota Carter Gdańsk to firma, która od ponad czterech dekad związana jest z Toyotą. Obecnie jesteśmy także częścią jednej z najsilniejszych polskich grup kapitałowych w branży samochodowej – Grupy Chodzeń.
 
W 1980 roku niewielki, ale nowoczesny na owe czasy warsztat, jako jeden z czterech podobnych podmiotów w Polsce, podpisał umowę z firmą Moto Impex, która zaczęła sprowadzać do Polski pierwsze Toyoty. Po dziesięciu latach na bazie dynamicznie rozwijającej się firmy, cały czas związanej z Toyotą, stworzono spółkę Carter, działającą po dziś dzień. Dzisiaj Toyota Carter Gdańsk to jeden z najstarszych polskich dealerów Toyoty, ale także jeden z najbardziej dynamicznie się rozwijających.
Profesjonalizm i unikalne relacje z klientami oraz rozbudowa działu flotowego specjalizującego się w sprzedaży do klienta instytucjonalnego sprawiły, że Carter w ciągu ostatnich lat notuje nieustanne wzrosty sprzedaży.
Co sezon wzrasta również liczba serwisowanych samochodów. Oferujemy też pełen zakres usług działu Kredyty, Leasingi i Ubezpieczenia łącznie z Kinto One (kiedyś SmartPlan) przeznaczonym zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Nieustanny wzrost wyników Toyoty Carter Gdańsk, odnotowywany w każdym segmencie działalności to efekt powiązania z jedną z najsilniejszych polskich dealerskich grup kapitałowych, czyli Grupy Chodzeń, w skład której poza Toyotą wchodzi także marka Lexus i Maserati. Grupa Chodzeń to na chwilę obecną 3 salony marki Toyota, jeden salon marki Lexus oraz jeden salon i dystrybucja na terenie Polski marki Maserati.
Jesienią otwarta zostanie druga stacja Toyota Carter Gdańsk, położona w Kowalach przy ulicy Magnackiej 9. Będzie to jeden z największych i najnowocześniejszych obiektów Toyoty w Polsce, wybudowany według nowych standardów marki. Nowością, obok salonu sprzedaży będzie osobny salon samochodów używanych, oraz rozbudowany serwis, który oprócz aut osobowych obsłuży też większe pojazdy użytkowe, mające w II połowie przyszłego roku uzupełnić ofertę Toyoty w Polsce.

Opinie (1)

Andrzej Zajkowski
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2022

Bardzo profesjonalna i sympatyczna obsługa przez p. Darię.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za opinię. Polecamy się na przyszłość :)

w kategorii

Salony samochodowe

5.8
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6