Toyota Carter - Autoryzowany Dealer Toyota

Toyota Carter

Wybierz numer

58 340-22-22
r...@carter.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - Toyota Carter Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - Toyota Carter Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - Toyota Carter Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - Toyota Carter Gdańsk +27 1
 

TV Filmy

37

Toyota Yaris Cross w Gdańsku

O nas

GODZINY OTWARCIA:
Salon Sprzedaży: Pon - Pt 9:00-19:00, Sob. 10:00-15:00
Serwis i Dział Części: Pon - Pt 7:00-22:00, Sob. 07:00-15:00
Samochody używane: Pon - Pt 09:00-19:00, Sob. 10:00-15:00
Dział Blacharsko-Lakierniczy: Pon - Pt 7:30-17:00
 
Siła, rozwój, tradycja. Toyota Carter Gdańsk to firma, która od ponad czterech dekad związana jest z Toyotą. Obecnie jesteśmy także częścią jednej z najsilniejszych polskich grup kapitałowych w branży samochodowej – Grupy Chodzeń.
 
W 1980 roku niewielki, ale nowoczesny na owe czasy warsztat, jako jeden z czterech podobnych podmiotów w Polsce, podpisał umowę z firmą Moto Impex, która zaczęła sprowadzać do Polski pierwsze Toyoty. Po dziesięciu latach na bazie dynamicznie rozwijającej się firmy, cały czas związanej z Toyotą, stworzono spółkę Carter, działającą po dziś dzień. Dzisiaj Toyota Carter Gdańsk to jeden z najstarszych polskich dealerów Toyoty, ale także jeden z najbardziej dynamicznie się rozwijających.
Profesjonalizm i unikalne relacje z klientami oraz rozbudowa działu flotowego specjalizującego się w sprzedaży do klienta instytucjonalnego sprawiły, że Carter w ciągu ostatnich lat notuje nieustanne wzrosty sprzedaży.
Co sezon wzrasta również liczba serwisowanych samochodów. Oferujemy też pełen zakres usług działu Kredyty, Leasingi i Ubezpieczenia łącznie z Kinto One (kiedyś SmartPlan) przeznaczonym zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Nieustanny wzrost wyników Toyoty Carter Gdańsk, odnotowywany w każdym segmencie działalności to efekt powiązania z jedną z najsilniejszych polskich dealerskich grup kapitałowych, czyli Grupy Chodzeń, w skład której poza Toyotą wchodzi także marka Lexus i Maserati. Grupa Chodzeń to na chwilę obecną 3 salony marki Toyota, jeden salon marki Lexus oraz jeden salon i dystrybucja na terenie Polski marki Maserati.
Od jesieni 2022 roku przy ulicy Magnackiej 9 w Kowalach działa nowy obiekt spółki Carter Chodzeń. To największa i najnowocześniejsza stacja Toyoty w Polsce północnej, wybudowana według nowych standardów marki. Nowością, obok salonu sprzedaży jest osobny salon samochodów używanych, oraz rozbudowany serwis, który oprócz aut osobowych obsłuży też większe pojazdy użytkowe, mające wkrótce uzupełnić ofertę Toyoty w Polsce.

Oceny (3)

dariusz
Termin usługi: listopad 2023

Pan bartosz praszczk i Pani agata , profesjonaliści super

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za wystawienie opinii. Pozdrawiamy oraz polecamy się na przyszłość :)

Salony samochodowe

5.9
Daniel
Termin usługi: grudzień 2022

Profesjonalne usługi polecam .Daniel

Autoryzowane serwisy samochodowe ASO

6.0
Andrzej Zajkowski
Termin usługi: sierpień 2022

Bardzo profesjonalna i sympatyczna obsługa przez p. Darię.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za opinię. Polecamy się na przyszłość :)

Salony samochodowe

5.8