Centrum Biurowe Abrahama

Centrum Biurowe Abrahama

Wybierz numer

58 521-91-20 781-666-662
s...@portal.gda.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/13 - Centrum Biurowe Abrahama Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/13 - Centrum Biurowe Abrahama Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/13 - Centrum Biurowe Abrahama Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/13 - Centrum Biurowe Abrahama Gdańsk +10 1
 

Artykuły o nas

O nas

Wykonawca: Grupa Doradczo- Inwestycyjna Konsultant Sp. z o.o.
Rok oddania: 2009
Przeznaczenie wynajem. Pow. całkowita 8500 m2, pow. biurowa 7000m2, Kondygnacji naziemnych:6, podziemnych: 1, miejsca postojowe naziemne 95
nowoczesny budynek biurowy, (oddany do użytkowania w grudniu 2008 roku) zapewniający znajdującym się tu firmom prestiż i odpowiednią renomę.
Budynek jest zlokalizowany na granicy Wrzeszcza i Oliwy w pobliżu skrzyżowania ul. Abrahama z Al. Grunwaldzką. Widoczny z daleka, zwraca uwagę swą bryłą i odmienną, elegancką elewacją kamienną z piaskowca z elementami dekoracyjnymi. Wieczorem budynek wyróżnia się swoją dyskretnie podświetloną, atrakcyjną elewacją. Bardzo dogodna lokalizacja zapewnia komunikację z innymi częściami Trójmiasta, obwodnicą i lotniskiem.
Budynek posiada kategorię A – wyposażony jest w najnowocześniejsze instalacje teletechniczne (m.in. światłowodowe łącza teleinformatyczne), BMS, instalacje wentylacji i klimatyzacji z regulacją w każdym pomieszczeniu, zasilany jest w energię cieplną z EC, wyposażony w dwie windy Otis. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych z pomieszczeniami biurowymi.