Centrum Biurowe Abrahama

80-307 Gdańsk, Antoniego Abrahama 1A
(IV piętro, lokal 5.06) Mapka

Centrum Biurowe Abrahama obiekty w tej lokalizacji (21) »

781-666-662  fax:  58 521-91-20
s...@portal.gda.pl pokaż
www.portal.gda.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

Napisali o nas

  • Telefonia Dialog rozpoczyna inwestycje w Gdańsku
    Telefonia Dialog rozpoczyna inwestycje w Gdańsku 13 lipca 2011 (10 opinii) Na trójmiejskim rynku telekomunikacyjnym pojawił się nowy gracz. Telefonia Dialog, znana głównie na rynkach elbląskim czy malborskim, wchodzi do Trójmiasta. Początkowo spółka...

O nas

Wykonawca: Grupa Doradczo- Inwestycyjna Konsultant Sp. z o. o.
Rok oddania: 2009
Przeznaczenie wynajem. Pow. całkowita 8500 m2, pow. biurowa 7000m2, Kondygnacji naziemnych: 6, podziemnych: 1, miejsca postojowe naziemne 95

nowoczesny budynek biurowy, (oddany do użytkowania w grudniu 2008 roku) zapewniający znajdującym się tu firmom prestiż i odpowiednią renomę.
Budynek jest zlokalizowany na granicy Wrzeszcza i Oliwy w pobliżu skrzyżowania ul. Abrahama z Al. Grunwaldzką. Widoczny z daleka, zwraca uwagę swą bryłą i odmienną, elegancką elewacją kamienną z piaskowca z elementami dekoracyjnymi. Wieczorem budynek wyróżnia się swoją dyskretnie podświetloną, atrakcyjną elewacją. Bardzo dogodna lokalizacja zapewnia komunikację z innymi częściami Trójmiasta, obwodnicą i lotniskiem.
Budynek posiada kategorię A – wyposażony jest w najnowocześniejsze instalacje teletechniczne (m.in. światłowodowe łącza teleinformatyczne), BMS, instalacje wentylacji i klimatyzacji z regulacją w każdym pomieszczeniu, zasilany jest w energię cieplną z EC, wyposażony w dwie windy Otis. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych z pomieszczeniami biurowymi.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »