Działalność on-line 

Centrum Dziecka - Wczesna Interwencja Pediatryczna

80-808 Gdańsk, Reformacka 22
(Budynek Przychodni Nowy Chełm.) Mapka
510-409-999
b...@centrum-dziecka.pl pokaż
www.centrum-dziecka.pl
/CentrumDzieckaGdansk
Godziny otwarcia
pn9:00 - 18:00
wt8:00 - 18:00
śr8:00 - 19:00
czw8:00 - 18:00
pt8:00 - 19:00
Terapeuci: Anna Gełesz, Barbara Kita, Danuta Kolasa, Aleksandra Nowakowska, Aleksandra Śmietańska, Beata Wasicka, Martyna Chrostowska-Woszczyna, Olga Długozima, Paulina Wereszko, Adam Ostęp
Działalność on-line 
Zapraszamy na konsultacje ONLINE oraz na webinary, które prowadzą nasi specjaliści.

Napisali o nas

O nas

Terapia dzieci i niemowląt metodą NDT-Bobath, diagnostyka małego dziecka, Neurologopeda dziecięcy, Psycholog dziecięcy, Terapeuta widzenia.

Centrum Dziecka, rozumiejąc odpowiedzialność płynącą z terapii, pragnie przygotowywać dzieci do samodzielnego życia, przyczyniając się w ten sposób do ich przyszłego szczęścia. Chcemy zapewnić dostępność odpowiednich specjalistów oraz najwyższą jakość usług pediatrycznych, w przyjaznym otoczeniu i komfortowych warunkach, wszystkim potrzebującym tego maluchom.
Jako zespół specjalistów z wszechstronnym, wieloletnim doświadczeniem, chcemy służyć wsparciem rodzicom i dzieciom na wielu płaszczyznach- od konsultacji i diagnozy, przez fizjoterapię, aż po wsparcie psychologów oraz szeregu innych terapeutów. Każdemu pacjentowi poświęcamy wiele uwagi. Dzięki podejściu interdyscyplinarnemu oraz pracy zespołowej, planujemy najskuteczniejsze i zindywidualizowane plany terapeutyczne dla każdego dziecka. Jako rodzice rozumiemy, jak wielkie znaczenie dla dobrobytu całej rodziny ma profesjonalizm, zaangażowanie i empatia osób, które otaczają nas opieką

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Rehabilitacja dziecięca

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Susłokluski - opinia

Pan Adam Ostęp to świetny specjalista. Szybko diagnozuje problem i proponuje konkretne ćwiczenia, rozwiazania. Z jego pomocy korzystają również znajomi z synkiem i tez są zadowoleni ze współpracy. Z pewnością w razie jakichkolwiek problemów u naszej córeczki w przyszłości będziemy szukać porady Pana Adama:)

 • Susłokluski
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »