Centrum Joga i Pilates

Centrum Joga i Pilates

Wybierz numer

507-154-782
c...@jogapilates.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - Centrum Joga i Pilates Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/30 - Centrum Joga i Pilates Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/30 - Centrum Joga i Pilates Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/30 - Centrum Joga i Pilates Gdynia +27 1
 

TV Filmy

89

Zajęcia na plaży w Gdyni

O nas

Centrum Joga i Pilates - pierwsze profesjonalne studio jogi i pilates w Gdyni.
Kameralne, klimatyczne miejsce, nauczyciele z doświadczeniem, w pełni wyposażona sala do zajęć, to wszystko sprawia, że każdy czuje się u nas wyjątkowo.
Dlaczego my?
Centrum Joga i Pilates jest pierwszym profesjonalnym studiem jogi i pilatesu w Gdyni. Nieustająco od 9 lat zachęcamy Was do rozpoczęcia swojej świadomej drogi z zajęciami poprawiającymi zasięg ruchowy, elastyczność ciała i komfort psychiczny. Pod okiem wieloletnich i wykwalifikowanych nauczycieli, w domowym wnętrzu utulonym nastrojową i ciepłą atmosferą, będzie Wam na pewno łatwiej ją rozpocząć!

Oprócz kameralnych grup, przestronna, oświetlona światłem naturalnym sala zapewni Wam przestrzeń, aby nie czuć skrępowania i ścisku na zajęciach. Nie musicie martwić się brakiem maty czy sprzętu, zapewniamy wszystkie elementy potrzebne do praktyki.

Jednym z ważniejszych aspektów, do którego przywiązujemy szczególną uwagę jest atmosfera. Tworzymy miejsce, gdzie możecie zbudować nowe relacje, wymienić się spostrzeżeniami i inspiracjami. Przed lub po zajęciach możecie napić się świeżo parzonej kawy, poczytać gazetę, porozmawiać z innymi gośćmi studia i odpocząć w pokoju relaksu, który ozdabiają zielone rośliny.
 
Zajęcia
Oferujemy szeroką gamę zajęć dostosowaną do grup, stopnia zaawansowania w praktyce oraz oczekiwań naszych Gości:
• joga i pilates - grupy początkujące, ogólne lub średniozaawansowane
• joga i pilates dla kręgosłupa
• joga dla kobiet w ciąży
• joga Kundalini
•joga dynamiczna
•joga powięziowa
•joga ashtanga
•joga sivananda
•pilates klasyczny
•pilates dla kręgosłupa
•bodyART
•automasaż powięzi
• zdrowy kręgosłup dla seniora   
           

W czasie niedyspozycji naszych instruktorów staramy się pokazywać Wam nowe alternatywy dla flagowych zajęć, przez co możecie doświadczać stale nowych form spędzania czasu z barwnymi instruktorami.  
 
Warsztaty stacjonarne
Ponadto organizujemy warsztaty stacjonarne o tematyce wspierającej, terapeutycznej, rozwojowej oraz poszerzającej świadomość. Naszymi flagowymi warsztatami jest: TRE, Metoda Feldenkraisa, Trening Dna Miednicy, Yogattractive, Biologia Totalna, Mindfulness dla dzieci oraz dorosłych, koncerty relaksacyjne Mis i Gongów oraz Mis Kryształowych. Organizujemy także warsztaty skierowane na doświadczenie innych form zajęć świadomego ruchu jak YIN joga, VINYASA joga, medytacja statyczna jak i dynamiczna. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, tam ogłaszamy wszystkie zaplanowane wydarzenia.
 
Warsztaty wyjazdowe
CJiP organizuje cieszące się od lat dużym zainteresowaniem wyjazdy zwiększające świadomość ruchów oraz umysłu. Warsztaty wyjazdowe prowadzone są w duchu body&mind (ciało&umysł). Zajęcia (joga&pilates), których praktyka ma polepszyć zakres ruchowy, elastyczność ciała jak i zauważenie wartości oddechu, niesie za sobą coś więcej. Każdy uczestnik może na chwilę zatrzymać się i dostrzec w swojej uważności-siebie, swoje ciało, poświęcany sobie czas. Spędzamy inspirujące chwile, jemy zdrowe, wyśmienite posiłki, spacerujemy po okolicznych trasach przyrodniczych, spędzamy czas w strefie wellness jak i integrujemy się przy ognisku. Podczas wyjazdów prowadzimy także zajęcia rozwojowe takie jak automasaż, gimnastyka twarzy, medytacja statyczna i dynamiczna w tańcu oraz muzyce, choreoterapia, arteterapia oraz koncerty relaksacyjne.

Gabinety
Dodatkowo oprócz zajęć i warsztatów, Centrum Joga i Pilates to gabinety, w których dodatkowo możesz zasięgnąć porad od specjalistów:
-Gabinet Terapii Naturalnych prowadzony przez Dorotę Grądzką,
-Gabinet Medycyny Chińskiej i Akupunktury prowadzony przez Agnieszkę Fiszer-Kosińską,
-Gabinet Japońskiego Liftingu Twarzy i Refleksologii twarzy prowadzony przez Alicję Gasperowicz,
-Gabinet Jivaka i Masażu Tajskiego prowadzony przez Karola Głowackiego,
-Gabinet Holistyczny prowadzony przez Martę Oświecińską.

Najczęściej zadawane pytania

Jak można zapisać się na zajęcia?
Na każde zajęcia z planu zajęć zapisujemy się przez system rezerwacji online Fitssey. Na naszej stronie internetowej w zakładce: PLAN ZAJĘĆ znajdują się linki do utworzenia konta oraz zapisów. Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy w obsłudze systemu, skontaktuj się z nami- na pewno rozwiejemy wszystkie wątpliwości.
Jak dojechać do Centrum?
Znajdujemy się w samym sercu Gdyni, na ulicy Starowiejskiej 54. Centrum okalają przystanki autobusowe, dworzec Główny, parkingi dla samochodów oraz postoje taxi. Na ulicy Starowiejskiej również znajdują się poręcze dla rowerów.
Jak zacząć, gdy nie mam żadnego doświadczenia w praktyce świadomego ruchu?
W naszym Centrum znajdziecie zajęcia dostosowane do różnych poziomów zaawansowania- także tych początkujących. Zapraszamy Was na zajęcia do grup początkujących, ale także na kursy „0”. Są to cykle 6-tygodniowych zajęć, gdzie kameralna grupa zaczyna od tego samego poziomu. Nauczyciel zapozna Was z daną formą-jogą lub pilatesem i pod jego okiem będziecie mieć okazję rozpoczęcia swojej drogi w praktyce świadomego ruchu.
Czy karnet można wykorzystać tylko na jeden rodzaj zajęć?
Nie, karnet można wykorzystać na każde zajęcia z planu zajęć, po poprzednim zapisaniu się przez system Fitssey. Tak, aby każdy znalazł odpowiednią formę dla siebie!
Czy muszę przynieść swoją matę?
Zapewniamy wszystkim Klientom niezbędny sprzęt do praktyki. Na sali znajdują się maty, bolstery, paski, klocki, piłki, obręcze, koce jak i krzesła.
Czy na miejscu jest miejsce do przebrania się?
W Centrum znajduje się szatnia damska oraz męska, w której mieszczą się do dyspozycji dla Klientów szafki zamykane na klucz oraz wieszaki na odzież wierzchnią. Na wejściu do Centrum mieści się szafka na buty.
Czy Centrum jest chętne do współprac, udziału w imprezach okolicznościowych?
Jak najbardziej! Od początku istnienia Centrum, współpracujemy z firmami organizując wydarzenia plenerowe, dni otwarte, urodziny Centrum itd. Od kilku lat prowadzimy zajęcia na festiwalu GLOBALTICA, zajęcia uważnego ruchu z muzyką filmową w tle w GCF-ie oraz piątkowe bloki zajęciowe podczas projektu „Kultura parkuje nad morzem” na Kamiennej Górze. Dodatkowo naszą tradycją są bezpłatne sobotnie zajęcia odbywające się w wakacje na plaży przy Polance Redłowskiej w Gdyni. Chętnie współpracujemy z firmami, które wyznają podobne wartości, dbają o ekologię oraz wspierają rozwój fizyczny/emocjonalny innych ludzi.
Czy Centrum organizuje warsztaty/zajęcia dla zorganizowanych firm/grup?
Oczywiście, również prowadzimy zajęcia poza Centrum. Często dojeżdżamy po wcześniejszym uzgodnieniu do miejsc wyznaczonych przez daną firmę. Prowadzimy "wieczory" panieńskie, koncerty relaksacyjne dla pracowników większych firm, TRE, medytacje, wykłady Mindfulness skoncentrowane na uważność w pracy a także aktywne zajęcia zwiększające zakres ruchowy, elastyczność ciała oraz polepszające stan psychiczny uczestników. Oprócz wymienionych metod, jesteśmy otwarci na nowe propozycje, które dotyczą wyznawanych przez Centrum wartości.
Czy honorujemy karty MULTISPORT, OK System, Fit Profit itp.?
Na ten moment niestety nie.