Centrum Leczenia Raka Tarczycy

80-214 Gdańsk, Mariana Smoluchowskiego 17 Mapka
578-425-525
r...@uck.gda.pl pokaż
raktarczycy.uck.pl
 
zgłoś do aktualizacji
Godziny otwarcia
pn-pt7:30 - 15:00

Napisali o nas

  • Centrum Leczenia Raka Tarczycy powstało w UCK
    Centrum Leczenia Raka Tarczycy powstało w UCK 7 lipca 2020 (46 opinii) W Uniwersyteckim Centrum Klinicznym powstało Centrum Leczenia Raka Tarczycy, które jest odpowiedzią na rosnącą liczbę przypadków tego nowotworu w województwie pomorskim,...

O nas

Interdyscyplinarny zespół specjalistów zajmujący się kompleksowym leczeniem pacjentów z rakiem tarczycy oraz wspierający opiekujących się nimi lekarzy.

Interdyscyplinarny zespół specjalistów zajmujący się kompleksowym leczeniem pacjentów z rakiem tarczycy oraz wspierający opiekujących się nimi lekarzy. Działalność Centrum koncentruje się przede wszystkim na etapach leczenia realizowanych w warunkach szpitalnych, tj leczenie chirurgiczne, leczenie izotopowe, teleradioterapia. Uczestniczymy także w badaniach klinicznych oraz realizujemy programy lekowe NFZ. Jako jednostka szpitala uniwersyteckiego prowadzimy także prace badawcze oraz działalność edukacyjną.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zostać pacjentem Centrum Leczenia Raka Tarczycy UCK?
Centrum przyjmuje pacjentów, u których właśnie stwierdzono raka tarczycy, istnieje jego podejrzenie w biopsji lub stwierdzono jego wznowę.
Z wynikiem biopsji należy skontaktować się z koordynatorem opieki, aby ustalić dalsze kroki. Adres mailowy: raktarczycy@uck.gda.pl lub telefon
58 349-30-84.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo