Centrum Medyczne Morska I Centrum Matki i Dziecka oraz Centrum Leczenia Bólu

Centrum Medyczne Morska

Wybierz numer

58 688-89-99
r...@cmmorska.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/7 - Centrum Medyczne Morska Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/7 - Centrum Medyczne Morska Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/7 - Centrum Medyczne Morska Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/7 - Centrum Medyczne Morska Gdynia +4 1
 

TV Filmy

47

Centrum Medyczne MORSKA

O nas

Nowa placówka medyczna na Placu Unii (Obrońców Wybrzeża 8) w Gdyni na blisko 400 m2 oferuje opiekę medyczną w dwóch centrach: Centrum Matki i Dziecka oraz Centrum Leczenia Bólu. Obie jednostki zapewniają kompleksową pomoc i opiekę medyczną.

CENTRUM MATKI I DZIECKA

Centrum Matki i Dziecka to znakomici specjaliści różnych zakresów, których terapie i konsultacje wspierają Pacjentki od ich decyzji o macierzyństwie poprzez ciążę, poród i okres połogu. Jednocześnie CMiD wspiera dzieci w ich prawidłowym rozwoju już od 1. dnia życia. Zespół doskonałych fachowców zapewnia Pacjentom kompleksową pomoc i opiekę medyczną.
 
W Centrum Matki i Dziecka można skorzystać z konsultacji i terapii doświadczonych specjalistów:

Dla Pań
- fizjoterapeutki uroginekologiczne
- psycholog (także dla panów)
- dietetyk (także dla panów)

Dla Dzieci
- fizjoterapeuci dziecięcy posiadający certyfikaty różnych terapii i metod, m.in. osteopatycznych, NDT Bobath, Vojta, PNF
- neurologopeda - m.in. metoda Padovan i terapia czaszkowo-krzyżowa
- terapeutki Integracji Sensorycznej SI
- dietetyk dziecięcy
- psycholog dziecięcy

Wszystkie te osoby mają wspólny cel – wspomóc kobiety w ich drodze do macierzyństwa, a dzieci w zdrowym rozwoju. To tutaj znajdziecie pomoc i terapie ułatwiające zajście w ciąże, porady i ćwiczenia wspomagające poród, terapie pozwalające szybko wrócić do formy po porodzie oraz wsparcie psychologa czy dietetyka w każdym etapie tej drogi.
 
W placówce można uzyskać konsultację, diagnozę, terapię oraz ćwiczenia zarówno indywidualne jak i grupowe, a także szeroki zakres zabiegów fizykalnych.
 

CENTRUM LECZENIA BÓLU
 
W Centrum Leczenia Bólu Pacjent może uzyskać szybką pomoc w uśmierzeniu bólu, a także w znalezieniu jego przyczyny. Jako Pacjent zmagający się z bólem nie musisz się zastanawiać co jest jego przyczyną. Jeśli cierpisz na ból dłużej niż miesiąc, to nie jest problem, który „sam przejdzie”.

W Centrum Leczenia Bólu specjaliści przygotują program leczenia bólu:
- lekarze anestezjolodzy
- lekarze neurolodzy
- lekarze rehabilitacji medycznej
- wysokokwalifikowani fizjoterapeuci

Program leczenia obejmować będzie zarówno terapie inwazyjne (iniekcje, blokady, wlewy oraz akupunkturę), ale także programy terapii manualnych realizowane przez dedykowanych fizjoterapeutów, zabiegi fizykalne, oraz wsparcie psychologa czy dietetyka.

Centrum Leczenia Bólu wyposażono w najnowszy sprzęt do kriolezji, czyli wymrażania końcówek nerwowych pod znieczuleniem. W placówce powstała specjalna strefa zabiegowa, która zapewni Pacjentom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Zabiegi takie pozwalają „wyłączyć” doznania bólowe nawet na 2 lata, a w niektórych przypadkach na zawsze. Metoda jest bezpieczna i efektywniejsza np. od termolezji i jest stosowana od kilku lat.

W kolejnych etapach wprowadzać będziemy zabiegi botulinowe (blokady kolagenem) oraz neuromodulacji obwodowej. W Centrum Leczenia Bólu znajdziesz też wsparcie w leczeniu bólu marihuaną medyczną (cannabis). Nasi lekarze prowadzić będą konsultacje i wizyty oraz wystawiać e-recepty.
 Oprócz konsultacji, zabiegów i terapii w placówce prowadzony jest szeroki zakres zabiegów fizykalnych

Dodatkowo każdy pacjent otrzymuje 10% zniżki, gdy korzysta z konsultacji lub terapii u kolejnego specjalisty.

Centrum Medyczne MORSKA świadczy usługi rehabilitacyjne oraz fizjoterapeutyczne na najwyższym poziomie zgodnie z naszym mottem: „w praktyce – najlepsi”.

Nasze placówki medyczne powstały z myślą o osobach borykających się z problemem przewlekłego bólu, z ograniczeniami w poruszaniu się, a także po urazach, wypadkach, udarach mózgu oraz z chorobami neurologicznymi czy układu kostno-stawowego zarówno u dorosłych jak i dzieci.

Dążymy to tego, aby nasze usługi medyczne były łatwo dostępne i zapewniały kompleksowe wsparcie dla Pacjentów w ich powrocie do zdrowia. Do dyspozycji Pacjentów jest 5 jednostek medycznych:
- Centrum Matki i Dziecka,
- Centrum Leczenia Bólu,
- Klinika Osteopatii,
- Przychodnia Rehabilitacyjna (NFZ),
- Poradnia Leczenia Bólu (NFZ),
które mieszczą się w trzech placówkach na terenie Gdyni: na Obrońców Wybrzeża 8, Kieleckiej 5 oraz Morskiej 7 (NFZ).

Informacje na temat usług medycznych CM Morska można uzyskać dzwoniąc na numer: 586 888 999.

Centrum Medyczne MORSKA oferuje świadczenia odpłatne w placówkach na Obrońców Wybrzeża 8 i Kieleckiej 5, a także bezpłatnie w ramach kontraktów z NFZ zarówno dla pacjentów dorosłych, jak i dla dzieci w Przychodni Rehabilitacyjnej i Poradni Leczenia Bólu na ulicy Morskiej 7.

Prowadzimy także rehabilitację domową na terenie Trójmiasta w ramach marki DomowiFizjoterapeuci.pl dla pacjentów prywatnych, jak również w ramach NFZ, w przypadku pacjentów z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności. Rejestracja wizyt domowych: 73 6252 333.

Dążymy to tego, aby nasze usługi medyczne były łatwo dostępne i zapewniały kompleksowe wsparcie dla Pacjentów w ich powrocie do zdrowia. Obecnie przyjmujemy pacjentów w trzech placówkach na terenie Gdyni: na Obrońców Wybrzeża 8, Kieleckiej 5 oraz Morskiej 7 (NFZ).

Oceny (6)

Kasia
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: listopad 2023

Wspaniali fizjoterapeuci. Super atmosfera

Rehabilitacja

5.4
MariuszP
Termin usługi: czerwiec 2024

Chciałbym pochwalić prace / zapał rehabilitantów z oddziału Obrońców Wybrzeża ( chociaż słowami tego nie opisze ) profesjonalna praca , podejście do pacjentów , zaangażowanie indywidualne do każdego z osobna , przede wszystkim pozytywne , pomoc na każdym kroku .. chciałbym podziękować każdemu z osobna , ale brakło by miejsca , dziękuje wszystkim !!! Polecam zabiegi w tym oddziale z czystym sumieniem i z ręką na sercu !

Rehabilitacja

6.0
Jerzy
Termin usługi: luty 2024

Jestem bardzo zadowolony, bardzo kompetentna i życzliwa młoda ekipa. Pozdrawiam uśmiechnięte rejestratorki.

Rehabilitacja

6.0
Alicja
Termin usługi: styczeń 2024

Fantastyczna ekipa profesjonalistów! Z całego serca polecam! Na pewno wrócę. Mały minus to niezbyt czysty obiekt, mimo że wygląda na nowy.

Rehabilitacja

5.6
Piotr
Termin usługi: listopad 2023 

Bardzo profesjonalne podejście do pacjentów

Rehabilitacja dziecięca

6.0
mama
Termin usługi: styczeń 2023

Najlepsza fizjoterapia dla dzieci!

Prywatne kliniki

6.0