Centrum Mosty

Centrum Mosty

Wybierz numer

533-324-144
k...@centrumosty.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/16 - Centrum Mosty Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/16 - Centrum Mosty Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/16 - Centrum Mosty Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/16 - Centrum Mosty Gdańsk +13 1
 

Imprezy

O nas

Nasze Centrum zajmuje się szeroko pojętą pomocą psychologiczną oraz psychoterapeutyczną. Specjalizujemy się w leczeniu zaburzeń osobowości z pogranicza- borderline. Dodatkowo zajmujemy się diagnostyką i leczeniem innych zaburzeń osobowości, zaburzeń lękowych, fobii, depresji czy wsparciem w okresie żałoby. Pracujemy z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 15 roku życia. Prowadzimy terapię indywidualną oraz grupową, terapię par oraz warsztaty psychologiczne wspomagające proces terapeutyczny. Specjaliści w Naszym Centrum pracują w nurcie gestalt, TSR oraz poznawczo-behawioralnym. Terapia grupowa opiera się na połączeniu nurtów gestalt oraz poznawczo-behawioralnym, autorską metodą stworzoną przez naszego specjalistę, mgr Agnieszkę Gurzyńską. 

Co nas wyróżnia? 
- Interdyscyplinarny zespół, który składa się ze specjalistów różnych dziedzin psychologii, seksuologii oraz psychoterapii.
-Bezpieczeństwo i anonimowość, przestrzegamy procedur RODO oraz dbamy o anonimowość pacjentów.
-Innowacyjne sposoby leczenia, które stworzyliśmy w oparciu o metody pracy w nurcie: CBT, Gestalt, systemowym, terapii Schematów, ACT, DBT, pracy z ciałem metodą A. Lowena,
-Kompleksowe wsparcie, dzięki różnorodnym usługom takim jak: diagnostyka psychologicza, psychoterapia indywidualna oraz grupowa, warsztaty uzupełniające proces terapeutyczny, diagnostyka i terapia seksuologiczna.

Dbamy o to, aby pacjenci odwiedzający nasze Centrum mogli poczuć się swobodnie, bezpiecznie oraz komfortowo. Każda osoba zgłaszająca się do Centrum przechodzi przez kompleksową diagnostykę, dzięki czemu wie jakim obszarem w terapii będziemy się zajmować oraz skąd biorą się trudności, z którymi się zmaga. Przed rozpoczęciem procesu terapeutycznego zawsze określamy czy jesteśmy w stanie pomóc danemu pacjentowi oraz, który z naszych specjalistów będzie pod względem merytorycznym, najbardziej odpowiedni do pracy z danym pacjentem.