Po umówieniu telefonicznym

Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjne Swissmed

80-215 Gdańsk, Wileńska 44 Mapka
58 524-15-03, 58 524-15-00
c...@swissmed.com.pl pokaż
swissmed.com.pl/cas
/swissmedcentrumzdrowia
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00
Centrum oferuje opiekę całodobową, powyższe godziny dotyczą pozyskiwania informacji na oddziale.
Po umówieniu telefonicznym

O nas

Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjne to całodobowa opieka i rehabilitacja dla osób starszych, niepełnosprawnych, pacjentów po hospitalizacji lub leczeniu operacyjnym, które nie mogą samodzielnie funkcjonować w środowisku domowym.

Informacje ogólne
Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjne zapewnia całodobową opiekę osobom starszym, pacjentom po hospitalizacji lub leczeniu operacyjnym, które ze względu na stan zdrowia lub stopień niepełnosprawności nie mogą samodzielnie funkcjonować w środowisku domowym.
Warunkiem przyjęcia do Centrum Opiekuńczo- Rehabilitacyjnego jest wypełnienie karty „Kryteria przyjęć do COR” oraz skala Barthel do pobrania ze strony https://swissmed.com.pl/index.php?menu_id=930
W przypadku osób, dla których ocena w skali Barthel określona jest poniżej 40 pkt., koszt pobytu określany jest wg odrębnego cennika.

Atutem naszego centrum jest całodobowa opieka pielęgniarska, rehabilitacja oraz opieka lekarska i badania diagnostyczne w zależności od potrzeb. Posiadamy bogato wyposażony  gabinet rehabilitacji i terapii, gabinet zabiegowy, system przywołania pielęgniarki lub opiekuna i wiele innych udogodnień.
Pobyty w Centrum przeznaczone są dla osób, które przeszły ostrą fazę leczenia szpitalnego i wymagają stałej, profesjonalnej pielęgnacji, rehabilitacji oraz kontynuacji leczenia farmakologicznego i dietetycznego. Z całodobowej opieki korzystać mogą także osoby starsze lub niepełnosprawne, które przez pewien czas muszą pozostać bez opieki najbliższych. W przyjaznej atmosferze i doskonałych warunkach mogą spędzić czas rozłąki korzystając z zajęć oferowanych przez Centrum Aktywnego Seniora.
Do dyspozycji naszych seniorów:
- pokoje 1, 2 lub 3 osobowe z łazienką
- sala rehabilitacyjna
- kafeteria
- dostęp do specjalistycznej aparatury medycznej
- pomieszczenia rekreacyjne połączone z kuchenką i pokojem gościnnym
oraz w ramach zajęć edukacyjnych
- przestrzeń zajęć twórczych,
- kącik rozrywki (prasa, TV, gry towarzyskie).

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo