Centrum Sportowe Kosakowo

Kosakowo 81-198, Żeromskiego 11 (Pływalnia administrowana przez Kosakowo Sport Sp. z o.o.)

Centrum Sportowe Kosakowo

Wybierz numer

58 732-50-29
p...@kosakowosport.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
 • Zdjęcie 1/7 - Centrum Sportowe Kosakowo Kosakowo 4
 • Zdjęcie 2/7 - Centrum Sportowe Kosakowo Kosakowo 3
 • Zdjęcie 3/7 - Centrum Sportowe Kosakowo Kosakowo 2
 • Zdjęcie 4/7 - Centrum Sportowe Kosakowo Kosakowo +4 1

Artykuły o nas

 • Karnet czy bilet? Kto ma pierwszeństwo przy korzystaniu z pływalni?
  Mimo zakupionego wcześniej karnetu nie udało ci się wejść na trójmiejską pływalnię? A może to bilet jednorazowy jest ważniejszy i daje zawsze pierwszeństwo przed tymi, którzy posiadają stały abonament? Czy przewagę da nam jednak firmowa karta sportowa? Sprawdziliśmy, jak te sprawy są uregulowane w miejskich obiektach. Wniosek - pytaj dokładnie, co kupujesz, a przede wszystkim, czy gwarantuje ci to, na czym najbardziej ci zależy, gdyż zasady bywają różne.
  21 lutego 2024 (43 opinie)
 • Pływalnie pękają w szwach. Doskonała frekwencja na miejskich i hotelowych basenach
  Trójmiejskie pływalnie w okresie ferii zimowych pękają w szwach. Tylko z obiektów tego typu, którymi zarządza Gdański Ośrodek Sportu, w minionym tygodniu skorzystało blisko 6,5 tys. osób. Tłok jest również przy hotelowych basenach, gdyż przyjechało wielu turystów z głębi Polski, a także z zagranicy. Niekiedy chętni na pływanie rezygnują, gdy nie mogą znaleźć wolnego miejsca parkingowego. Tak jest przede wszystkich w najbardziej popularnych godzinach.
  5 lutego 2024 (96 opinii)
 • Ferie na sportowo w Trójmieście za darmo i w promocji. Szeroka oferta
  Tradycyjnie podczas ferii zimowych instytucje kultury, ośrodki edukacyjne i sportowe, ale nie tylko, przygotowały dla uczniów szeroki wachlarz aktywności. Wiele z proponowanych zajęć jest bezpłatnych. Są też promocje i specjalne oferty. Sprawdźcie, co i kiedy jest do wyboru.
  27 stycznia 2024 (22 opinie)

O nas

Witajcie! Biegacie, pływacie, morsujecie, czy też uprawiacie inne formy aktywności? Dołączcie do naszej grupy i znajdźcie w swoim kalendarzu przestrzeń na wypełnienie jej wszelakimi formami wpisującymi się w zdrowy styl życia.
Kosakowo Sport Sp. z o.o. została powołana, aby realizować jedno z najważniejszych zadań własnych gminy, jakim jest propagowanie sportowej aktywności wśród mieszkańców Kosakowa. Jesteśmy podmiotem działającym na rzecz mieszkańców gminy z zakresu kultury fizycznej, sportu i turystyki oraz utrzymania gminnych obiektów i urządzeń użyteczności publicznej.
Dynamiczny rozwój gminy Kosakowo obliguje do poszukiwania rozwiązań na miarę wzrastających możliwości i potrzeb, które zapewnią mieszkańcom pełen dostęp do coraz ciekawszych propozycji aktywnego spędzania czasu bez konieczności opuszczania w tym celu gminy. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest urozmaicona oferta skierowana do wszystkich mieszkańców – zarówno dzieci, młodzieży czy sportowców profesjonalnych, jak i osób starszych oraz osób z niepełnosprawnością. Ważnym zadaniem spółki będzie również wzmacnianie rozpoznawalności naszej gminy wśród turystów coraz chętniej ją odwiedzających.
Skupienie i koordynowanie całej sfery sportu gminnego w spółce Kosakowo Sport poprawi atrakcyjność turystyczną gminy Kosakowo, a także pozwoli na budowanie sportowej marki w kosakowskim wydaniu.
Jednym z zadań podmiotu będzie również uruchomienie lotniska dla ruchu małych samolotów sportowych i turystycznych (General Aviation).
Zapraszamy wszystkich mieszkańców do aktywnego udziału w projektach sportowych, rekreacyjnych i turystycznych realizowanych przez Kosakowo Sport w naszej pełnej uroku gminie.