Centrum Stocznia Gdańska

adres
80-858 Gdańsk, Doki 1
(Wjazd bramą CSG: ul. Lisia Grobla)
telefon
501-700-255
e-mail
p...@stoczniagdanska.pl pokaż
www
www.stoczniagdanska.pl
  • wideo
  • zdjęcia
  • Plan widowni

O nas

CENTRUM STOCZNIA GDAŃSKA - ponad 2400 m2 oryginalnej industrialnej przestrzeni i nieskończoność możliwości w samym sercu Gdańska!

FENOMENALNA LOKALIZACJA
Hala CSG ulokowana jest na terenie Stoczni Gdańskiej, w ścisłym centrum Gdańska i bezpośrednim sąsiedztwie legendarnego Placu Solidarności oraz zabytkowego Starego Miasta. W odległości zaledwie 500 m znajduje się dworzec Gdańsk Główny. Od Lotniska im. Lecha Wałęsy dzieli nas 8 km. Pod sam teren CSG dotrzeć można także komunikacją miejską.
(tutaj chcielibyśmy dodać prostą grafikę z ikonami: pociąg skm /pkp + nazwa stacji +odległość w metrach, tak samo z busami/ tramwajem i lotniskiem.)

MURY PEŁNE HISTORII
Centrum Stocznia Gdańska to imponująca przestrzeń stoczniowej budowli nr 89A, perły wśród postindustrialnej zabudowie Europy. Jej historia sięga czasów przed II Wojną Światową i produkcji militarnych machin U-botów. Późniejsze czasy przekazały budynek w cele pokojowe, by ostatecznie w 2004 roku otrzymać aktualną nazwę i stać się dumną siedzibą Europejskiego Centrum Kultury i Edukacji. Te zmiany wraz z późniejszymi generalnymi rekonstrukcjami zapoczątkowane zostały przez Michała Torza, obecnego zarządcę. Usunięto część murów i stalowych konstrukcji, wprowadzono zmiany w rozplanowaniu suwnic, ustawiono nowe betonowe konstrukcje. Spod żelbetonowych posadzek wyłonił się genialny bruk i tory przedwojennej ulicy, które już na stałe zagościły w przestrzeni CSG.

ORYGINALNE MIEJSCE WYDARZEŃ
Historyczna lokalizacja, mury i posadzki, zabytkowe kolejowe wrota, bramy i galeria, imponujące żyrandole oraz drewniane klinkiety, profesjonalna scena oraz szerokie możliwości aranżacji, do tego wystrój i design dopracowane w najdrobniejszym szczególe – to wszystko w połączeniu z profesjonalnym podejściem do każdego przedsięwzięcia sprawia, że CSG jest tak wyjątkowym miejscem na organizację wydarzeń firmowych, przyjęć, koncertów czy premier.

4 wyjątkowe powierzchnie:
> Sala koncertowa
> Sala klubowa - C.LUB Stocznia
> Sala konferencyjna
> Teren plenerowy - koncerty i widowiska open air.

> 150 miejsc parkingowych na zamkniętym terenie (plus niezależne miejsca postojowe wokół terenów Stoczni).
> 2400 metrów powierzchni.
Nieskończoność możliwości! 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »