Centrum Terapii Calma

Centrum Terapii Calma

Wybierz numer

516-615-567
k...@ctcalma.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/6 - Centrum Terapii Calma Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/6 - Centrum Terapii Calma Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/6 - Centrum Terapii Calma Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/6 - Centrum Terapii Calma Gdańsk +3 1
 

TV Filmy

6

Centrum Terapii Calma zaprasza do psychologów i logopedów!

O nas

CENTRUM TERAPII CALMA specjalizuje się w zapewnianiu kompleksowej pomocy psychologicznej i logopedycznej DZIECIOMMŁODZIEŻY oraz DOROSŁYM. Naszą misją jest wspieranie rozwoju emocjonalnego i komunikacyjnego naszych klientów, pomagając im osiągnąć pełnię swojego potencjału i pokonać różnorodne wyzwania życiowe.

NASZA OFERTA TERAPEUTYCZNA skierowana jest do różnych grup wiekowych, dzięki czemu możemy świadczyć wsparcie zarówno najmłodszym pacjentom, jak i dorosłym.

NASZ ZESPÓŁ składa się z doświadczonych psychologów i logopedów, którzy są gotowi podjąć się rozmaitych trudności, zarówno tych związanych z rozwojem emocjonalnym, jak i komunikacyjnym.

Nasi terapeuci przystępują do pracy z pasją i empatią, tworząc indywidualne plany terapeutyczne dostosowane do potrzeb każdego klienta. Rozumiemy, że każda osoba jest wyjątkowa, dlatego nasze podejście jest holistyczne i ukierunkowane na osiągnięcie trwałych efektów.

Świadczone przez nas USŁUGI PSYCHOLOGICZNE obejmują:
terapię zaburzeń zachowania,
terapię zaburzeń emocji (samoregulacja, obniżony nastrój),
terapię zaburzeń lękowych (w tym mutyzm wybiórczy, fobia szkolna),
terapię zaburzeń neurorozwojowych,
wsparcie w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi
wsparcie w radzeniu sobie z trudnościami społecznymi
praca nad samooceną,
oraz wiele innych.

Natomiast USŁUGI LOGOPEDYCZNE skupiają się na:
diagnozie logopedycznej,
diagnozie neurologopedycznej,
poprawie komunikacji,
eliminowaniu problemów z mową,
rozwoju języka
oraz terapii dla dzieci z różnymi deficytami komunikacyjnymi.

W naszej ofercie znajdują się również WARSZTATY DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I RODZICÓW. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów z dziedziny edukacji i psychologii. Spotkania odbywają się w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej nauce i zabawie.

Nasze centrum to miejsce, w którym każdy klient może czuć się zrozumiany i bezpieczny. Wspieramy naszych pacjentów w budowaniu zdrowych relacji, rozwiązywaniu konfliktów, odkrywaniu swoich mocnych stron i osiąganiu życiowych celów.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy psychologicznej lub logopedycznej dla siebie lub swojego dziecka, to jesteśmy tutaj, by Ci pomóc. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, a nasi terapeuci chętnie Cię przyjmą i opracują spersonalizowany plan terapeutyczny dostosowany do Twoich potrzeb.
 

Centrum Terapii Calma
Gdańsk, ul. Świętokrzyska 25
516 615 567
kontakt@ctcalma.pl

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda pierwsza wizyta u psychologa?
W przypadku osoby dorosłej, pierwsze spotkanie to zbieranie wywiadu i wyznaczanie celów terapeutycznych.

W przypadku dzieci i młodzieży (do 16 r. ż.), pierwsze spotkanie odbywa się bez obecności dziecka, z samymi rodzicami/rodzicem.

W przypadku młodzieży (powyżej 16 r. ż.), pierwsze spotkanie odbywa się w porozumieniu z nastolatkiem (albo z samym rodzicem, albo z rodzicem i nastolatkiem).