Chromemaster Automotive - Sklep Tuningowy

Chromemaster Automotive

Wybierz numer

503-417-748 608-507-248
b...@chromemaster.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
Działalność on-line 

O nas

Tuning to magia i pasja.
Zajmujemy się dystrybucją części tuningowych oraz kompletną przebudową pojazdów.
Grupa Chromemaster powstała w 2006 roku jako efekt zamiłowania do motoryzacji jej twórcy. Obecnie tworzy ją zgrany zespół nie tylko pasjonatów ale również specjalistów w swojej dziedzinie. Firma w 2015 roku przeniosła się do nowej siedziby w Gdańsku zlokalizowanej w pobliży lotniska. Obecnie grupa Chromemaster skupia w sobie kilka projektów związanych przede wszystkim z motoryzacją, tuningiem oraz akcesoriami samochodywmi.
Główną działalnością jest sklep internetowy znajdujący się pod adresem www.sklep-tuningowy.pl. Znajdziecie tam najwyższej jakości części i akcesoria tuningowe do większości modeli samochodów. M.in.: stopnie boczne, pakiety ospojlerowania, orurowania, relingi dachowe oraz różnego rodzaju elementy chromowane. A to dopiero namiastka tego co można znaleźć w ofercie sklepu.
Firma Chromemaster Automotive jest bezpośrednim i głównym przedstawicielem niemieckiego producenta felg aluminiowych marek Barracuda oraz Corniche oraz włoskiej firmy EtaBeta. Powyższe marki zapewniają bezkompromisową jakość swoich produktów połączoną z wyjątkowym wzornictwem.
Od 2014 roku grupa zajęła się również dystrybucją osłon samochodowych rosyjskiej firmy Rival. Rival to największy i najbardziej zaawansowany technologicznie producent osłon na świecie. Wiele z ich produktów jest oferowanych bezpośrednio w salonach samochodowych. Osłony dostępne są w wersji stalowej oraz aluminiowej.
Od wielu lat jestreśmy głównym partnerem ogromnego niemieckiego producenta ospojlerowania samochodowego: RIEGER. Dla pasjonatów optycznego tuningu produkty Rieger są idealnym rozwiązaniem: przede wszystkim dlatego że wykonane są prawdziwego plastiku ABS a nie z laminatu który pęka, wypacza się i nie zachowuje nawet podstawowych aspektów jakości. Obecnie pracujemy nad polską stoną Rieger'a na której znajdziecie Państwo nowości z oferty RIEGER, aktualne zdjęcia wysokiej jakości oraz najciekawsze prezentacje modyfikacji. Dodatkowo współpracujemy również z firmami Caractere oraz ABT Sportsline. Starannie dobierając partnerów firmy Chromemaster Automotive może zapewnić produkty najwyższej jakości. A przecież to w kwestii modyfikacji samochodów jest najważniejsze.
W 2015 roku światło ujrzał również projekt pod nazwą stopnieboczne.pl. Jako największy w Polsce dystrybutor podestów samochodowych z największym magazynem tych produktów w środkowej Europie grupa Chromemaster zapewnia nie tylko bezkompromisową jakość, szybką obsługę czy atrakcyjne ceny - ale również bardzo duży wybór towaru. Strona stopnieboczne.pl skupia w sobie ofertę aluminiowych stopni bocznych przeznaczonych do aut typu SUV oraz BUS. Stopnie to nie tylko gadżet czy atrakcyjny wygląd - to również element bardzo praktyczny. Stopnie pomogą przy wsiadaniu, zabezpiecząją bok samochodu i ułatwiają załadunek bagażników dachowych.
Najnowszym "dzieckiem" Grupy jest wypożyczalnia boksów dachowych boxy3miasto.pl. Jako jedyna w Polsce oferuje ona proces rezerwacji w pełni on-line. Każdy produkt posiada indywidualny kalendarz pozwalający dokładnie ustalić daty dostępności. Jedyne co wystarczy zrobić to przyjechać po odbiór sprzętu.
Co przyniosą kolejne lata naszej pracy ? W zanadrzu mamy już kilka ciekawych pomysłów i planów. Niektóre są już w przygotowaniu inne czekają w kolejce do zrealizowania. Odwiedzaj nasze strony regularnie, śmiał do nas telefonuj, zadawaj pytania i przyjeżdżaj do naszej siedziby. Mamy nadzieję, że zechcesz z nami współpracować.