Oceny (72)

K
Termin usługi: wrzesień 2023

Przez wiele lat to była najlepsza korporacja w Trójmieście, po sprzedaży do iTaxi poziom spadł na samo dno. Nie można się dodzwonić, operatorzy nie ogarniają, nie mają taksówek. Przykro patrzeć na taki upadek. Zdecydowałem, że nie będę już korzystał z ich usług.

Taxi

1.0
Kuba i wiola
Termin usługi: wrzesień 2023

Super szybko tanio solidnie polecam;)

Taxi

6.0
Kasia
Termin usługi: sierpień 2023

Kasują jak za zboże, strasznie droga.

Taxi

1.0
Halina
Termin usługi: maj 2023

Solidna firma Taxi Driver. Kierowcy są uprzejmi i bardzo szybko przyjeżdżają do klienta,a jeśli zamawiam taxi, to wyłącznie Taxi Driver.

Taxi

6.0
Elżbieta
Termin usługi: marzec 2023

Super usługa. Klientka z dworca na lotnisko odebrana, podstawiona z dużą kultura i właściwą za kurs ceną. Dziękuję w imieniu klientki rencistki. Trzymajcie poziom tak dalej, a będą 2 strony zadowolone.

Taxi

5.2
Olga
Termin usługi: luty 2022

Super !! Bardzo miła obsługa. Zawsze na czas. Polecam City Drivers Taxi!!

Taxi

6.0
Łukasz Szarek
Termin usługi: styczeń 2022

W dniu wczorajszym 22.01.2022 w godzinach popołudniowych dzwoniąc do państwa firmy chciałem zamówić przejazdy terminowe na kolejny tydzień. Pani dyspozytorka, odbierająca telefon okazała się nieprzyjemna, niekompetentna i po prostu niegrzeczna. Oświadczyła, że nie będzie sprawdzać w kalendarzu terminów ją to "nie obchodzi" i może mi zamówić kurs na poniedziałek 2023 roku. Jesteśmy państwa klientami od wielu lat i regularnie korzystamy z City Drivers. Jednak po wczorajszej rozmowie, mam nadzieję, że nagrywanej i możliwej do sprawdzenia rezygnujemy z państwa usług i przenosimy się do konkurencyjnej firmy. Połączenie było wykonane z telefony 50.... ..77 Liczymy na reakcję i zdyscyplinowanie nieprofesjonalnego i niegrzecznego pracownika

Taxi

1.0
Paula
Termin usługi: styczeń 2022

City Drivers Taxi Gdańsk to jest najlepsza taxi w Gdańsku.

Taxi

6.0
Rene
Termin usługi: czerwiec 2021

Korzystam z usług od dawna. Jeśli chodzi o kierowców są życzliwi i kulturalni. Martwię się jedynie zdrowiem jednego z nich, bo dwukrotnie jadąc odniosłam wrażenie, ze pan jest po dużej imprezie. Jeśli chodzi natomiast o panie przyjmujące zlecenia wszystkie za wyjątkiem jednej są miłe. Przydałby się kurs znajomosci topografii miasta, choćby dlatego, ze niektóre miejsca, do których zamawiane są taksówki maja nazwę ulicy i numer budynku. Podczas rozmowy z klientem należy wykazać odrobine życzliwości, pracuje Pani na opinie firmy, s nie swoją własna, bo jak mówi RODO może pozostać Pani anonimowa.

Taxi

6.0
Lawendowe Wzgórze
Termin usługi: lipiec 2020

Ocena strikte tyczy się Pana Karola poruszającego się białym fordem. Najbardziej uczciwy i miły kierowca jakiego spotkałem. Dziewczyna była dość pijana, odprowadził ją pod drzwi a następnego dnia przywiózł znaczną resztę, która została z opłacenia kursu (dziewczyna nie otwierała, bo od razu zasnęła). Brawo dla niego, dziękuję z całego serca.

Taxi

6.0
Basia
Termin usługi: lipiec 2020

Sprawnie i szybko. Jeżdżę z nimi już z 10 lat. Polecam

Taxi

6.0
Kasia
Termin usługi: listopad 2019

Wszystko ok. Pan przemiły, pomocny,sam włożył zakupy, szybko przyjechał,

Taxi

6.0
Karina
Termin usługi: grudzień 2019

Jeżdżę prawie 3 lata i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam wszystkich Panów kierowców i oczywiście milą p. Iwonę! Wierna klientka.

Taxi

6.0
angela
Termin usługi: listopad 2019

suer tanio i szybko polecam,dobre i czyste auta

Taxi

6.0
Ola
Termin usługi: październik 2019

Jeżeli chodzi o Panie dystrybutorki to jest jedna wielka tragediaaaaaa . Kierowcy są bardzo mili i rzetelni. Szkoda że firma traci przez Panie z dystrybutorni.

Taxi

5.8
Anna
Termin usługi: wrzesień 2019

Jeżdżę ponad rok... tragedia tragedia dyspozytorki nie miłe śmieją się w trakcie rozmowy , zamawiając auto o 6 rano na godzinę 8 kierowca dzwoni 5 min przed czasem ze są korki i 20 min trzeba czekać ni żenada ogólnie

Maria
Termin usługi: czerwiec 2019

W ostatnim okresie bardzo się zawiodłam na firmie. Nie będę z jej usług już korzystać. Taxówki nie przyjeżdzają na czas i nie informują o swoim spóźnieniu, a personel odbierający zgłoszenia nawet nie stara się być pomocny. Szkoda. Alternatyw na rynku dużo, a im nie zależy na kliencie.

Taxi

1.5
kobieta
Termin usługi: kwiecień 2019

Bardzo miły i sympatyczny kierowca, super klimatyczna muzyka, jakość usługi na najwyższym poziomie, pozdrawiam :)

Taxi

6.0
Kk
Termin usługi: kwiecień 2019

Kierowca z którym dzisiaj jechałam to jakaś pomyłka bałam się o własne życie tak chaotycznie jechał że to aż strach za każdym razem kiedy zmieniał biegi to tak zgrzytało że ja jestem w szoku, w pewnym momencie myślałam że samochód nie dojedzie. I co najlepsze kierowcy moja ulica się nie podobała. To że są tanimi taksówkami to nie oznacza że można się tak zachowywać. Inni kierowcy bardzo mili i potrafią jeździć.

Taxi

3.4
Gabrysia
Termin usługi: marzec 2019

Jeździłam ta Taxowka ponad rok. Więcej juz nie zamówię. Tak nie miłego kierowcę jeszcze nie spotkałam. Zadzwonilam do dyspozycja opowiedzialam sytuację, poprosiłam o kolejnego kierowcę, więc odpowiedział mi, ze musze 40min poczekać i się rozlaczyl. Nie polecam!