Coffee Style - Palarnia kawy | Profesjonalne ekspresy do kawy

Coffee Style

Wybierz numer

58 380-11-55
b...@coffee-style.pl pokaż
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/4 - Coffee Style Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - Coffee Style Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - Coffee Style Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - Coffee Style Gdynia 1
 

Artykuły o nas

O nas

Rzemieślnicza palarnia kawy Coffee Style to wyjątkowe miejsce na mapie Gdyni, w którym pasja parzenia wyśmienitej kawy łączy się z wieloletnim doświadczeniem i znajomością potrzeb najbardziej wymagających miłośników dobrego smaku.
Głównym celem naszej rodzinnej palarni kawy, która istnieje na rynku kawowym już od 2013 roku, jest udowadnianie klientom, że kawa to aromatyczna rozkosz, na którą zasługują każdego dnia.
Od samego początku istnienia naszej firmy zaopatrzyliśmy w świeżo paloną kawę ziarnistą klasy premium już ponad 500 klientów z sektora B2B – lokale gastronomiczne, biura, korporacje oraz instytucje publiczne z całej Polski. Doskonały smak kawy Luciano Cafe mają okazję poznać również klienci prywatni, którzy mogą kupować swoje ulubione mieszanki kawowe w naszym sklepiku internetowym.
Jesteśmy również dystrybutorem profesjonalnych ekspresów do kawy (kolbowych i automatycznych) dla gastronomii, biur, hoteli, sklepów i stacji paliw. Z przyjemnością doradzamy naszym klientom w wyborze najlepszego sprzętu do parzenia kawy, a także w doborze młynka oraz akcesoriów baristycznych. Wierzymy, że w ten sposób mogą oni otrzymać produkt „skrojony na miarę”, który w pełni sprosta ich oczekiwaniom.
Coffee Style