Coffema International Poland

80-126 Gdańsk, Piekarnicza 12A Mapka

Coffema obiekty w tej lokalizacji (1) »

58 326-34-50  fax:  58 326-34-52
c...@coffema.pl pokaż
www.coffema.pl
zamów online
Godziny otwarcia
pn-czw8:00 - 16:00
pt8:00 - 15:45
Pn - Pt dyżury pracowników do godz.: 17:00. Możliwy odbiór opłaconego zamówienia.

Napisali o nas

O nas

Jednym z najważniejszych czynników przy wyborze właściwego ekspresu do kawy powinien być oferowany serwis techniczny. Wykwalifikowany personel, szybka pomoc techniczna, magazyn części zamiennych, kompetentne doradztwo.

Profesjonalny, autoryzowany przez producentów serwis techniczny jest wizytówką Grupy Coffema w Europie i na świecie.

Mając na uwadze zadowolenie i poczucie troski o każdego Klienta, stworzyliśmy szybki i skuteczny dział Serwisu dostępny 7 dni w tygodniu na terenie całego kraju. Własny Dział Serwisu Coffema jest rozwijany od ponad 20 lat. Efektem tej pracy jest niezwykle skuteczna i doświadczona organizacja serwisowa opierająca się na zaangażowaniu naszych wykwalifikowanych pracowników. Codzienna współpraca i wymiana informacji pomiędzy działami serwisu Coffema w Europie i na świecie dostarcza nam ciągle nowych doświadczeń i pozwala na budowanie unikalnego know-how.

Technicy serwisu Coffema pomagają naszym Klientom rozwiązać każdy problem. Do dyspozycji posiadają oni około 17.000 pozycji części zamiennych w magazynie centralnym Coffema. Punkty serwisowe operują w 6 miastach w Polsce: w Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Sosnowcu oraz Szczecinie.

Coffema dostarcza ekspresy w dowolne miejsce na terenie kraju, montuje je, ustawia ich parametry zgodnie z życzeniem Klienta, szkoli personel, wreszcie – świadczy pełną obsługę gwarancyjną oraz pogwarancyjną - zajmujemy się naprawą ekspresów do kawy.

Zapraszamy również do sklepu internetowego:
Ekspresy Jura w sklepie internetowym
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »