Silver Rock Investment Sp. z o.o. Akademik Collegia

Silver Rock Investment Sp. z o.o.

Wybierz numer

730-555-575
b...@collegia.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/15 - Silver Rock Investment Sp. z o.o. Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/15 - Silver Rock Investment Sp. z o.o. Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/15 - Silver Rock Investment Sp. z o.o. Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/15 - Silver Rock Investment Sp. z o.o. Gdańsk +12 1
 

TV Filmy

Collegia by Silver Rock, Sobieskiego 13 w Gdańsku
122

Collegia by Silver Rock, Sobieskiego 13 w Gdańsku

Inwestycje

O nas

Nowoczesny, prywatny kampus akademicki w Gdańsku Wrzeszczu oferujący niemal 500 pokoi dla studentów w roku akademickim. Posiadamy przestronne pokoje, siłownię, playroomy i studyroomy, parking podziemny oraz rowerownię.
Akademik Collegia
Collegia to nie tylko akademik, to cały kampus akademicki. Czekają tu na Ciebie nie tylko dwa budynki zamieszkałe przez studentów takich jak Ty - twoich przyszłych lub być może aktualnych już przyjaciół - ale i pełna infrastruktura byś mógł czuć się jak u siebie. W budynku funkcjonuje siłownia z której możesz korzystać 24h, 2 pralnie i suszarnia, rowerownia, na każdym piętrze znajdują się pokoje wspólnej nauki oraz strefy wypoczynku i rekreacji wyposażone w tv i konsole do gier. Pomiędzy dwoma budynkami znajduje się strefa foodcourt. Collegia to miejsce, które pozostanie w twych wspomnieniach na całe życie. 

About Silver Rock 
Jesteśmy spółką, która z sukcesem
realizuje projekty inwestycyjne na rynku amerykańskim. W chwili obecnej poszerzamy swoją działalność o rynek polski.Tworzymy innowacyjne projekty w sektorze nieruchomości komercyjnych, umiejętnie łącząc funkcjonalność, piękno i estetykę, z wiedzą technologiczną i trendami współczesnej architektury. Starannie przemyślana wizja i solidne podstawy biznesowe naszych przedsięwzięć, gwarantują klientom bezpieczeństwo i pewność inwestycji. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie oraz uznanie na rynku amerykańskim. Dzisiaj z dumą przedstawiamy Państwu innowacyjne rozwiązania w sektorze akademików i budynków biurowych w Polsce. 

Najczęściej zadawane pytania

Na jaki okres czasu można wynająć pokój?
Pokój można wynająć na 3 okresy:
- Semestr zimowy rok akademicki 2020/2021 28.09.2020 – 14.02.2021 (przy czym 3 ostatnie dni września -są w gratisie)
Semestr letni rok akademicki 2020/2021 15.02.2021 – 30.06.2021
Semestr zimowy i letni rok akademicki 2020/2021 28.09.2020 – 30.06.2021 (przy czym 3 ostatnie dni września -są w gratisie)
Od kiedy można zamieszkać?
Studenci mogą się wprowadzać od 28 września 2020. (przy czym płatność za pokój obowiązuje od 1 października 2020 - więc mają państwo 3 dni w gratisie)
Gdzie mieści się akademik Collegia
Akademik Collegia znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie z Politechniką Gdańską, do Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego można dojść piechotą w zaledwie 10 minut. Komunikacją miejską można łatwo dotrzeć do pozostałych uczelni gdańskich. Do Uniwersytetu Gdańskiego czy AWFiS dojechać można tramwajem, autobusem, bądź skm w zaledwie kilka minut. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta, niedaleko wielu galerii handlowych (Manhattan, Morena, Galeria Bałtycka, Metropolia, Forum)
Jakie udogodnienia oferuje akademik Collegia?
Do Państwa dyspozycji w ramach bezpłatnego użytkowania oddajemy: strefę fitness, samoobsługową pralnię i suszarnię, rowerownię, pokoje wspólnej nauki, strefy wspólnego wypoczynku wyposażone w tv i konsole do gier, ochronę 24/7, całodobowy monitoring, strefa foodcourt. Ponadto istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w hali garażowej.