Najlepsze siłownie i fitness kluby Sopot

Oceny (6)

Stavro
Termin usługi: czerwiec 2024 

Najlepsi ,klasa

Siłownie i fitness kluby

6.0
Dora
Termin usługi: styczeń 2023 

Fantastyczni trenerzy z bardzo pozytywnym i profesjonalnym podejściem do podopiecznych. Miejsce z duszą i pełne dobrej energii.

Siłownie i fitness kluby

6.0
Piotr
Termin usługi: październik 2022 

Najlepszy crossfit na świecie. Świetni trenerzy, bardzo dobra atmosfera. Polecam

Siłownie i fitness kluby

6.0
Marcin
Termin usługi: 2015/07/01 

Trafiłem tam zupełnie przypadkiem. Trenerzy z dużym stażem w zawodowym sporcie, które ma przełożenie na umiejętność pracy z amatorem czy sportowcem. Dzięki Nim osiągnąłem o wiele lepsze wyniki niż podczas pracy w innych siłowniach z innymi trenerami. Przy boxie jest zawsze gdzie zaparkować samochód to bardzo ważne. Zajęcia prowadzone w mały grupach dzięki temu prowadzący zajęcia zawsze ma oko aby nikt nie zrobił sobie krzywdy podczas wykonywania ćwiczeń. Miejsce bardzo zadbane i czyste szczególnie toalety. Polecam wszystkim szczególnie tym którzy chcą zbić szybko swoje zbedne kilogramy!

Siłownie i fitness kluby

6.0
michalski
Termin usługi: od maja 2014 

po kilku latach na zwykłej siłowni mój poziom motywacji sięgnął dna i szukając czegoś nowego trafiłem do CF3M trening całego ciała w połączeniu z ciężarami i elementami gimnastyki, a wszystko o dużej intensywności sprawiło, że zrzuciłem zbędne kilogramy w ekspresowym tempie ! polecam

Siłownie i fitness kluby

6.0
m
Termin usługi: 27.05.2014 

z wyczuciem, dopasowane zajęcia dla każdego- nic na siłę, wspaniała atmosfera

Siłownie i fitness kluby

6.0