Najlepsze kwiaciarnie i pracownie florystyczne Gdańsk

Oceny (5)

Joanna
Termin usługi: marzec 2015

Skorzystałam raz i się zakochałam. Później drugi raz i nic a nic mi nie przeszło - teraz będę tam kupować, bo naprawdę nie ma lipy. Śliczne świeże kwiaty, nawet w bukietach (dużo kwiaciarni do bukietów wpycha kwiaty nieświeże), pięknie ułożone, panie miłe i elastycznie podchodzące do klienta, ceny bardzo przystępne. Bukiety piękne, a jednocześnie nie jakieś udziwnione, jak to teraz sporo kwiaciarni pardon pracowni florystycznych ma w zwyczaju, że się człowiek zastanawia,czy to w ogóle wręczyć. Polecam każdemu.

Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

6.0
marek
Termin usługi: 12.03.2015

Przejeżdżając musiałem wstąpić po kwiaty i byłem mile zaskoczony niestandartowym bukietem ślicznie zrobionym i tak jak chciałem przypominał nadchodzącą wiosnę. Od dziś będę wierny zakupom w tej kwiaciarni i mogę ją polecać wszystkim znajomym (kwiaciarnia ta znajduje się przy ul. wodnika obok kościoła,a nie jak na adresie wyżej)

Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

5.7
Joanna
Termin usługi: 11.03.2014

O tej kwiaciarni dowiedziałam się od znajomej, która miała piękny bukiet ślubny. Jest może trochę "schowana", ale naprawdę warto tam zajrzeć. Bardzo duży wybór bukietów i kwiatów, panie miłe, lokal przestrzenny (nie trzeba obawiać się, że przy każdym ruchu coś potrącimy). Do tego ceny również bardzo przystępne. Kupiłam bukiet na rocznicę ślubu dla znajomych w dniu 11.03, a po tygodniu wyglądał jakby dopiero co był zrobiony. Jestem bardzo zadowolona, wszystkim gorąco polecam. Jeśli chcecie kupić piękne kwiaty, które na długo będą was cieszyć, koniecznie zajrzyjcie do kwiaciarni "Cuda Wianki".

Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

6.0
Agnieszka
Termin usługi: 12.01.2014

Drogi Panie Piotrze, może kupił Pan w innej kwiaciarni, która podszywa się pod naszą firmę i sugeruje, że jesteśmy jej filią. Towar u nas jest zawsze świeży. Zapraszam do naszej Kwiaciarni ponownie. Agnieszka

Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

6.0
Piotr
Termin usługi: 07-12-2013

Obsługa dosyć miła ale estetyka wiązanki była przeciętna. Niestety jakość kwiatów była poniżej przeciętnej. Kwiaty padły po 2 dniach od zakupu mimo, że stały raczej w chłodnym pomieszczeniu.

Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

3.3