DJ Piotr

Gdańsk

DJ Piotr

Wybierz numer

502-465-628
d...@djpiotr.eu pokaż

Artykuły o nas

O nas

Profesjonalny DJ na każdą imprezę: wesele, poprawiny, studniówkę, imprezę firmową, imprezę integracyjną, czy bal sylwestrowy. Nagłośnienie i oświetlenie. Muzyka z płyt CD, winylowych i mp3.
Wychodzę z zasady, że nie ma dwóch takich samych imprez, dwóch takich samych wesel. Każdy z nas jest inny. Różni nas nie tylko rodzaj słuchanej muzyki, ale często też obyczaje. Bardzo często goście weselni są z różnych stron kraju i coraz częściej z różnych zakątków świata. Dlatego dla każdego z nas tradycja będzie zupełnie czymś innym. I tu nasuwa się pytanie. Co zrobić, aby wasze wesele było czymś niezwykłym, wyjątkowym, innym niż te na których byliście?
Dla pary młodej to najważniejszy dzień w życiu, dlatego też wasi goście muszą się dobrze bawić.
Jestem nie tylko DJ-em lecz także wodzirejem. Muzykę dobieram w zależności od towarzystwa, choć często to niełatwe zadanie. Od momentu powitania młodej pary, poprzez toasty, tańce, zabawy, wspólne śpiewanie, oczepiny, konkursy, czuwam nad tym, aby  ta uroczystość  była naprawdę wyjątkowa, a zapisane w pamięci wrażenia nawet po wielu latach wywoływały  uśmiech radości. Posiadam bogate doświadczenie i profesjonalny sprzęt. Współpracuję z firmami zajmującymi się organizacją ślubów i przyjęć weselnych. Większość par, które się do mnie zgłaszają jest z polecenia lub były na imprezach, które prowadziłem. Zawsze też możecie liczyć na ich opinie.

Oceny (50)

Gosia
Termin usługi: 16.08.2014 

Piotr to prawdziwy profesjonalista. Wesele ogarnął na 100%:-))).Goście bawili się cały czas ,do samego rana.Do dziś pytają skąd źeśmy Piotra wytrzasnęli:-).Otwarty na sugestie i gusta gości. Kreatywny .Sprzęt muzyczny pierwsza klasa.Gorąco polecam.

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Agata i Michał
Termin usługi: 27.06.2014 

DJ Piotr to gwarancja wspaniałej zabawy do białego rana :) Piotr prowadził nasze wesele 27.06.2014 i nie mogłoby być lepiej ! Muzyka rewelacyjna - goście praktycznie nie schodzili z parkietu, niezależnie od wieku (cały czas wspominają, że nie wybawili się tak od 20 lat:) ), oryginalne konkursy, zabawy taneczne i uśmiechy od ucha do ucha:) DJ Piotr to profesjonalista w każdym tego słowa znaczeniu, który sprawi, że wesele będzie cudownym przeżyciem dla Was i Waszych gości !! Dziękujemy !!

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Michał
Termin usługi: 14.06.2014 

Genialnie poprowadzone wesele w szczególności, że gośćmi na nim byli zarówno Polacy, Niemcy jak i Kanadyjczycy. Dopasowanie muzyki było zatem dużym wyzwaniem, z którym DJ Piotr sobie świetnie poradził co świadczy o jego wysokiej klasie. Serdecznie polecam!

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Monika Łabędzka
Termin usługi: 13.06.2014 

Gorąco polecam. Pan Piotr wspaniale poprowadził imprezę urodzinową. Muzyka fantastyczna, goście bardzo zadowoleni, parkiet cały czas pełny :-) Panie Piotrze DZIĘKUJĘMY

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Justyna
Termin usługi: 14.09.2013 

Gorąco polecamy, świetnie zorganizowany, spełnił nasze oczekiwania w 100%, wszyscy bawiliśmy się świetnie ;) Muzyka dla każdego, bez względu na wiek. Potrafi na poczekaniu wymyślić nowe atrakcje. Bardzo kreatywny.

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Agata i Bartek
Termin usługi: 7-8.09.2013 

Dj Piotr prowadził Nasze wesele i poprawiny 7-8.09.2013. My jak i nasi goście bawiliśmy się wspaniale! Piotr to konkretny i profesjonalny DJ, muzykę dostosował do każdego gościa mimo dużych różnic wiekowych. Świetny z Niego wodzirej.Na parkiecie był cały czas aktywny. Zabawy i konkursy jakie przygotował prowadził z ogromnym poczuciem humoru i zaangażowaniem. Szczerze polecamy i jeszcze raz dziękujemy:)!

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Hotel Renusz
Termin usługi: korzystamy od 5 lat 

Z usług Pana Piotra korzystamy od kilku lat. Wspólnie organizujemy wesela, imprezy firmowe, a także uroczystości okolicznościowe. Pan Piotr to DJ, który dobiera repertuar indywidualnie pod gusta gości. Oprócz dobrej muzyki przeprowadza najróżniejsze konkursy, które umilają uczestnikom imprezy czas. GORĄCO POLECAM!!!

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Krzysztof
Termin usługi: 17.09.2012 

Pan Piotr grał na naszym weselu, goście bawili się świetnie, my zresztą też, zdecydowanie polecam. Repertuar bardzo przyjemny zabawy weselne też, cała obsługa do początku do końca w pełni profesjonalna

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Piotr z Warszawy
Termin usługi: 2010 

Miałem okazję uczestniczyć w imprezie firmowej na której DJem był Pan Piotr, zabawa była świetna aż do rana. Oprócz bardzo dobrej obsługi muzycznej, Pan Piotr zapewnił nam również świetne rozrywki takie jak różnego rodzaju konkursy czy karaoke przy których bawiły się nawet osoby które w firmie na co dzień nie są za bardzo rozrywkowe. Podsumowując całość, zdecydowanie polecam usługi DJ Piotra :) Mam nadzieję że będę miał okazję jeszcze kiedyś uczestniczyć w imprezie prowadzonej przez Pana. Pozdrawiam

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
emk
Termin usługi: 08.06.2012 

Miałem okazję korzystać z usług DJ Piotra 3 miesiące temu. Mimo iż na naszym weselu było niewielu gości (33 osoby), a wśród nich cztery pokolenia, to zabawa trwała aktywne 8 godzin. Zaproponowane przez DJ'a plan imprezy i zabawy weselne idealnie się sprawdziły, kilka zabaw było miłym zaskoczeniem, nawet dla "doświadczonych" gości. Bardzo dobrze współpracowało się w trakcie imprezy. I co dla nas było ważne, cenowo bardzo atrakcyjnie. Szczerze polecam.

Zespoły muzyczne i DJ-e

5.8