Korporacja Budowlana DORACO Spółka z o.o.

Korporacja Budowlana DORACO

Wybierz numer

58 552-12-83
b...@doraco.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/25 - Korporacja Budowlana DORACO Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/25 - Korporacja Budowlana DORACO Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/25 - Korporacja Budowlana DORACO Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/25 - Korporacja Budowlana DORACO Gdańsk +22 1
 

O nas

Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o. o. działa na rynku budowlano-inwestycyjnym od 1991 r. Usługi budowlano - montażowe na zasadzie generalnego wykonawstwa są podstawowym przedmiotem działalności firmy.
Korporacja Budowlana DORACO od 30 lat intensywnie pracuje nad umacnianiem pozycji jednego z liderów na polskim rynku generalnego wykonawstwa. Spółka zrealizowała kilkaset inwestycji, w tym projekty duże i skomplikowane, których wartość przekroczyła kilkaset milionów euro.
Potencjał finansowy i logistyczny oraz szerokie doświadczenie pozwalają DORACO realizować pełen zakres usług budowlanych, w tym kompleksowe wykonanie projektów w systemie EPC (Engineering, Procurement, Construction).

W szerokim zakresie usług znajdują się:
- budownictwo hydrotechniczne
- budownictwo przemysłowe
- budowa obiektów użytecznosci publicznej
- budowa obiektów związanych z ochroną środowiska
- renowacja obiektów zabytkowych
- inwestycje deweloperskie
Najbardziej rozpoznawalne realizacje w portfolio spółki to m.in. terminal pasażerski T2 w Porcie Lotniczym w Gdańsku, Centrum Wystawiennicze Amber Expo w Gdańsku, Centrum Marszałkowska i CEDET w Warszawie, falochron dla Gazoportu LNG w Świnoujściu oraz liczne inwestycje na terenie polskich portów, m.in. w Gdańsku, Gdyni, Mrzeżynie i Szczecinie.

Kadrę DORACO stanowi zgrany zespół ponad 230 sprawdzonych i doświadczonych pracowników. Jednocześnie spółka inwestuje w młodych inżynierów, którzy dzięki pracy w DORACO mogą zdobywać doświadczenie zawodowe przy realizacji obiektów w całej Polsce.

Wysoka jakość zarządzania projektami, analizowana przez niezależnych audytorów, wspierana jest przez certyfikowane systemy: Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami PN-EN ISO 9001:2015, Zarządzania Środowiskowego zgodny z wymaganiami PN-EN ISO 14001:2015 oraz Zarządzania BHP zgodny z wymaganiami PN-N 18001:2004.

Przykładowe realizacje Doraco na kanale Youtube
Biura przy ul. Opackiej w Oliwie wirtualny spacer