Oceny (83)

Johnny
Termin usługi: listopad 2023

Witam. Jestem bardzo zadowolony z usługi kierowcy żółtego Peugota 407, który ekspresowo zawiózł mnie i kolegę na dworzec w Gdańsku po uprzednio straconej nadziei na zdążenie na pociąg. Z ulicy Siennickiej na dworzec w 3 minuty. Brawo. Dodam, iż był to kurs o 4 rano i inni przewoźnicy nawet nie wysłali kierowcy. Szczerze polecam.

Taxi

6.0
Dar lin
Termin usługi: wrzesień 2023

Miły Pan kierowca samochodu Zresztą jak zawsze. Nigdy jeszcze Nas niezawiedli Zostawiony telefon Trafił bezpłatnym kursem w ręce żony Bardzo dziękujemy i szerokości życzymy Jeszcze raz dzięki Kierowcy bordowa skoda kombi Stali klienci z Kaczyńskiego .

Taxi

6.0
Dariusz
Termin usługi: czerwiec 2023

Super, zawsze na czas.

Taxi

6.0
Ian
Termin usługi: październik 2022

Jest ok.czysto , konkurencyjna cena!

Taxi

6.0
Dominika
Termin usługi: grudzień 2022

Chciałam skorzystać z usługi, ale zamówiłam wieczorem w czwartek przewóz na lotnisko w piątek nad ranem, zadzwoniono do mnie pół godziny przed zamówioną godziną, że żaden kierowca się nie zgłosił. Bardzo nieprofesjonalne

Taxi

2.6
Karolina
Termin usługi: luty 2022

Dziś taksówkarz z Dajana wiózł moich 70 letnich rodziców z przychodni na Chelmie na ulicę Dragana. Tata poczuł się słabo i dlatego potrzebowali taksówki. Taksówkarz po dotarciu na miejsce powiedział, że do zapłaty jest 10,30 zł. Mama dała mu 10 zł i spytała czy ma jeszcze szukać 30 gr. Na co taksówkarz: Nie słyszała pani o czymś takim jak napiwek??? Szczerze to w życiu już nie skorzystam z usług Dajana bo poziom kultury jaki reprezentują pozostawia wiele do życzenia.....

Taxi

1.0
Maciej
Termin usługi: grudzień 2021

Wszystko Ok. Czasami trzeba poczekać troszkę dłużej na samochód. Kierowcy znający miasto.

Taxi

5.4
Tomasz
Termin usługi: listopad 2021

Bardzo mili ..........,.........

Taxi

6.0
Klient
Termin usługi: lipiec 2021

Zamawiam auto czekam, Po kilku minutach dostaje SMS że usługa nie dostępna Nie polecam

Taxi

1.0
Tomasz Więckowski
Termin usługi: styczeń 2021

Bardzo sympatyczny kierowca. Przesiadłem się z konkurencji i nie żałuję

Taxi

6.0
Waldemar
Termin usługi: lipiec 2019

Najtańsze Taxi w Gdańsku Sympatyczni kierowcy Polecam!

Taxi

5.8
Krzysztof
Termin usługi: luty 2019

Rozumiem , że ktoś nie chce zabrać kogoś nketrzezwego , ale żeby kierowca byl wulgarny, a do tego kobieta nr taxi 154 , nie polecam korzystałem od 5lat , ale po tym incydencie nigdy wiecej

Taxi

3.7
inny kierowca
Termin usługi: styczeń 2018

Nie chodzi o same usługi,ale zachowanie pani kierowcy na drodze. niestety nie ogarnęła ona,że wyjeżdża z drogi podporządkowanej i mogło dojść do kolizji-stąd klakson z mojej strony. chwilę później puszczałam samochód jadący z prawej- skrzyżowanie równorzędne. pani w taxówce(jechała za mną) nerwowo trąbiła na mnie. moim zdaniem takie zachowanie jest żenujące. wiem,że nie wszystkie skrzyżowania są "łatwe" ale chodzi o zwykłą kulturę. trąbienie w odwecie niewiadomo za co jest zwykłym chamstwem.pani radzę douczyć się przepisów albo chociaż patrzeć uważnie na znaki. niestety jeździ pod logo firmy i tym samym wpływa na cały jej wizerunek.

Dominika
Termin usługi: październik 2017

Dajan po raz kolejny oszukał mnie co do czasu przyjazdu. Najpierw było to 20 minut, potem 30, a teraz 45. To bardzo częste w tej firmie. Niestety po wielu latach współpracy czas aby się pożegnać.

Taxi

2.0
Malwina
Termin usługi: lipiec 2017

Byłam u Was stałą klientką.Wszystkim Was polecałam.Z 5lat z Wami współpracowałam.Wczoraj zostały przekroczone wszystkie granice.Zamówiłam taksówkę na godzinę 16.Oczywiście z 40minutowym wyprzedzeniem.Czekałam już za 5.Rozumiałam że są korki.Wszystko sie może zdarzyć.Godzina 16.30taksówki nie ma.Nie ma też zainteresowania ze strony firmy że klient czeka.Próbowałam sie dodzwonic.Wkoncu sie udało.Ktoś mnie odrzucił.Znowu próbuje i nic.W końcu sie dodzwonilam.Pytam sie spokojnie kiedy będzie taksówka którą zamawialam na godzinie 16.A Pani do mnie:To Pani jeszcze czeka?Szczyt bezczelności.Potem Pani odpowiada że za 10minut będzie.Była faktycznie.Bardzo miła Pani taksówkarz

Anastazja
Termin usługi: czerwiec 2017

zamówiłam 3 taksówki osobowe i dostałam wiadomość, że za 30-40 minut taksi będzie. Przed tym powiedziałam, że jadę z grupą. Myślę okej, akurat grupa zje na spokojnie obiad i pojedziemy na następnie zarezerwowane miejsce. Za 5 minut dostaję wiadomość, że taksi czeka. Poszłam do kierowcy i powiedziałam, że miały być jeszcze dwie taksówki za 30 minut. On powiedział, że czekać nie będzie i musi jechać do domu. Ja w szoku, okej, niech jedzie. Za dwie minuty dzwoni do mie operatorka i zaczyna mało co nie krzyczeć na mnie. Przed tym tydzień temu (rano we wtorek, gdy było mało zleceń) operatorka powiedziała, że za 10 minut będzie taksi, a czekałam 30. NIE POLECAM!!!

Taxi

2.5
Zdziwiona klientka
Termin usługi: 21.01.2017

Dnia 21.01.2017 o godzi 21.00 . chciałam zamówić taxi na 22.01 godz 4.00 z Banina na Lotnisko, Pani dyspozytorka odmówiła mi przyjęcia zlecenia, co mnie bardzo zdziwiło , na moje pytanie dlaczego nie może przyjąć zlecenia, odpowiedziano mi: ŻE TO ZA KRÓTKI KURS, Pani dyspozytor podała mi numer tel do konkurencji " Neptun" gdzie zapłaciłam 80 zł.

Taxi

1.0
Ola
Termin usługi: 1.1.2017

Taksówkę zamówiłam 1,5 godziny przed planowanym czasem przejazdu, ponieważ nie chciałam się spóźnić na pociąg. 5 minut przed planowanym czasem jej przyjazdu pani z dyspozytorni zadzwoniła z informacja ze taksowka spóźni się 20 minut. Zamiast przeprosić to pretensjonalnym tonem dyskutowała ze mną nie widząc problemu iż przez niekompetencje osob pracujacych w DAJAN (pewnie niej samej) spóźnie się na pociąg. Na koniec jeszcze sie rozlaczyła!!!

Taxi

1.6
Wojtek
Termin usługi: 24,12,16

Dziękuję ze nie popsuto mi wigilii jak w zeszłym roku, gdyż wtedy nawet nie można było się dodzwonić , a jak już się udało obiecane auto nie przyjechało. Teraz było inaczej, szybko, czas oczekiwania 30 min ale samochod,przyjechał, w innych firmach nawet nie odebrano mojego telefonu,Wesolych świat dla telefonistek, dziękuję raz jeszcze.

Taxi

5.2
MG
Termin usługi: 20 września 2016

Chamski taksówkarz Zostawiłam w taksówce epapierosa i słuchawki Co prawda kierowca przyjechał i oddał mi rzeczy Najpierw zaproponował mi za to jednak skromna opłatę aż 100zł !!! A jak na tak tania taksówkę nawet przejazd z drugiego końca Gdańska by tyle nie kosztował

Taxi

2.6