Denon Store - Salon Audio - High end

znajduje się w Galeria Bałtycka

Denon Store

Wybierz numer

58 345-05-88 519-547-878
g...@denon.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
  • Zdjęcie 1/24 - Denon Store Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/24 - Denon Store Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/24 - Denon Store Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/24 - Denon Store Gdańsk +21 1
 

TV Filmy

13

Spacer po sklepie Denon Store Gdańsk

Artykuły o nas

O nas

Denon Salony Firmowe to nowoczesne sklepy ze sprzętem audio-video w Polsce. Przyjdź, usiądź, posłuchaj.
Denon Salony Firmowe to nowoczesne sklepy ze sprzętem audio-video w Polsce, posiadające w swojej ofercie najwyższej klasy sprzęt światowych marek, takich jak Denon, Marantz, Dali, Canton, Bang & Olufsen, Polk Audio, Sonus Faber, Focal, Naim i inne. Nasze salony wyposażone są we wszystko, co może ułatwić wybór rozwiązania dopasowanego indywidualnie do potrzeb Klienta. Eleganckie, nowoczesne wnętrza, szeroka oferta i profesjonalne wsparcie, zarówno w wyborze jak i instalacji sprzętu, wiele możliwości finansowania, a także późniejszy serwis, to czynniki wyróżniające nas w skali krajowej. Nasze salony znajdują się w największych miastach w Polsce: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań, Katowice i Wrocław. Przyjdź, usiądź, posłuchaj.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie marki posiadają Państwo w ofercie?
W swoim portfolio między innymi posiadamy marki takie jak: Denon, Marantz, Naim, Bang & Oluffsen, Sonus Faber, Canton, Dali, Polk Audio, Definitive Technology, Sonos, Wilson, Focal czy Wharfedale.
Czy mogę u Państwa odsłuchać dźwięk przestrzenny w systemie Dolby Atmos?
Tak, w naszym salonie zarówno posiadamy Soundbary obsługujące system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos jak i wielokanałowe kino domowe w zaawansowanej konfiguracji 7.2.6 w naszej sali odsłuchowej.
Zależy mi na tym, żeby zbudować w swoim domu system kina domowego, czy poza sprzętem audio mogę zakupić u Państwa również telewizor lub projektor?
Tak, zajmujemy się również wyborem telewizorów, projektorów, ekranów projekcyjnych, czy urządzeń smart-home - takich jak kamery, wiatromierze, inteligentne zawory do grzejników, czy automatyczne zamki. Dostarczamy również głośniki „niewidzialne” a nawet wodoszczelne telewizory.
Czy dostawa jest za darmo?
Tak, w naszych sklepach dostawa kurierem jest za darmo na terenie całej Polski.
Myślę o zakupie kina domowego, jak mam się przygotować do wizyty w salonie?
Przed wizytą najlepiej zadać sobie kilka pytań: Czy głównie słucham muzyki, czy może zależy mi na dźwięku przestrzennym? Czy mam możliwość ustawienia kolumn podłogowych, czy może mam ograniczone miejsce w pomieszczeniu? Do jakich urządzeń podłączony będzie wzmacniacz lub amplituner? Czy zależy mi na określonej kolorystyce głośników? Czy mam możliwość zamontowania głośników w podwieszanym suficie? Jaka ma być odległość pomiędzy ekranem projekcyjnym a soczewką projektora? Czy chcę obsługiwać cały system głośników przez aplikację mobilną?
Zależy mi na umieszczeniu dodatkowych głośników w łazience i kuchni, czy oferujecie urządzenia obsługujące kilka stref jednocześnie?
Tak, posiadamy urządzenia wielostrefowe, które jednocześnie dostarczą do różnych pomieszczeń różne źródła dźwięku. Poza wielostrefowymi systemami polecamy również rozwiązania sieciowe – zamiast montowania dodatkowych głośników np. w suficie łazienki i prowadzenia do nich przewodów, można skorzystać z eleganckich bezprzewodowych głośników, które ustawione np. na półce wymagają jedynie podłączenia do prądu i łączności z siecią WiFi.
Jaki budżet mam przeznaczyć aby uzyskać dobry dźwięk?
Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Dobieramy systemy audio do potrzeb i budżetu klientów. Kluczem może być brzmienie zestawu, wygląd, wielkość lub ilość głośników. Naszym zdaniem nie trzeba wydawać dziesiątek tysięcy uzyskać naprawdę satysfakcjonujący dźwięk.
Czy oferujecie usługi montażowe?
Tak, poza doradztwem oferujemy również dodatkowe usługi takie jak montaż i podłączenie sprzętu, kalibracja systemów audio. Pomagamy również przy doborze i integracji sprzętu z systemami smart-home. Zwykle są one dodatkowo płatne.
Czy podczas wizyty w salonie mogę dokonać odsłuchu słuchawek lub kolumn podłogowych?
Tak, wiele z naszych urządzeń jest podłączone i gotowe do odsłuchu na sali sprzedażowej. Można również umówić się na odsłuch konkretnego zestawu np. wybranych kolumn ze wzmacniaczem w naszej sali odsłuchowej, po umówieniu się z nami na konkretną godzinę (telefonicznie lub mailowo).
Czy mogę wypożyczyć sprzęt, żeby sprawdzić go w domowych warunkach?
Tak, można umówić się na wypożyczenie np. kolumn czy wzmacniacza. Przy wypożyczaniu pobieramy kaucję w wysokości ceny wydawanego urządzenia oraz opłatę manipulacyjną, którą w przypadku późniejszego zakupu zostaje odliczona od ceny urządzenia lub można ją wydać u nas np. na przewody czy słuchawki.
Czy w salonie Denon naprawicie sprzęt audio/video?
Nie. Wszystkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne dokonywane są przez autoryzowany serwis znajdujący się w Warszawie. Zgłoszeń gwarancyjnych zakupionych u nas produktów można dokonać bezpośrednio w Salonach Denon Store lub za pomocą formularza internetowego na stronie internetowej dystrybutora: https://pl.horn.eu/pl/PL/Serwis/ZGLOSZENIE_SERWISOWE