Dr med. Kamila Skrętkowicz-Szarmach. Dermatologia Ogólna i Estetyczna

Dr med. Kamila Skrętkowicz-Szarmach.

Wybierz numer

518-812-711 606-605-059
k...@gmail.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym
 

TV Filmy

DERMIS, Centrum Dermatologii Ogólnej i Estetycznej - dr Kamila Szarmach, dr Adam Szarmach
1433

DERMIS, Centrum Dermatologii Ogólnej i Estetycznej - dr Kamila Szarmach, dr Adam Szarmach

Artykuły o nas

O nas

Leczenie chorób skóry, włosów i paznokci u dorosłych i dzieci. Dermoskopia, trichoskopia, Medycyna estetyczna. Korekcja, usuwanie zmarszczek. Badanie znamion. Modelowanie owalu twarzy. Leczenie trądziku, przebarwień, rumienia, usuwanie blizn.
Jestem doktorem nauk medycznych, specjalizację z zakresu dermatologii uzyskałam w 1999r. Od 2000 r. prowadzę Centrum Dermatologii Dermis w Gdańsku. Od 1999 roku zajmuję się medycyną estetyczną, która oprócz dermatologii stała się moja pasją. Połączenie tych dwóch dziedzin pozwala całościowo dbać o zdrowie i wygląd moich pacjentów. 
Wiedzę i umiejętności zdobywałam na licznych stażach w kraju i za granicą (m.in. CHU Lyon, Paryż, Rennes, Rouen, Leicester).  Posiadam liczne certyfikaty z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii. Jestem również trenerem dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej. Systematycznie pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach specjalistycznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.