Dungito Polska Sp. z o.o

Dungito Polska

Wybierz numer

22 123-83-69
p...@dungito.com pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/2 - Dungito Polska Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/2 - Dungito Polska Gdynia 3
 

O nas

Rekrutujemy dla sprawdzonych niemieckich pracodawców.
Oferujemy zatrudnienie bezpośrednio w niemieckich firmach. Pomagamy kandydatom poszukującym zatrudnienia w Niemczech w dobrego pracodawcy!

Agencja pośrednictwa pracy Dungito Polska Sp. z o.o. rekrutuje dla sprawdzonych, niemieckich pracodawców. 

Oferujemy zatrudnienie bezpośrednio w niemieckich firmach. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2012 roku. Pomagamy kandydatom poszukującym zatrudnienia w Niemczech w znalezieniu najlepszego pracodawcy. Wieloletnie doświadczenie i znajomość zagranicznego rynku pracy sprawia, że oferujemy tylko sprawdzone oferty oraz gwarantujemy legalność i bezpieczeństwo zatrudnienia. Dynamiczny rozwój firmy pozwala nam poszerzać zakres działania na kolejne branże i miasta w Niemczech. Nasz zespół dba o właściwe dopasowanie ofert do oczekiwań i doświadczenia kandydatów. 

Misją agencji pośrednictwa pracy Dungito jest sprawienie, by polscy pracownicy poznali dobrych, niemieckich pracodawców - nawiązali z nimi współpracę i czerpali korzyści w postaci lepszych zarobków i warunków zatrudnienia. 

Podstawą naszego działania jest uczciwość, rzetelne przekazywanie informacji i dbałość o szczegóły na każdym etapie rekrutacji.
 
Co zyskujesz współpracując z Dungito Polska Sp. z o.o.?
 
Niemiecką umowę o pracę
Gwarantujemy zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie, w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Dzięki temu osoby zatrudnione mają prawo do pakietu niemieckich świadczeń socjalnych, takich jak Kindergeld i niemiecka emerytura.
 
Bezpośrednie oferty pracy
Utrzymujemy wieloletnie kontakty z pracodawcami. Posiadamy sprawdzone oferty pracy, bezpośrednio od najlepszych pracodawców w Niemczech. Dzięki nam znajdziesz zatrudnienie, bezpośrednio w niemieckich firmach.
 
Opiekę polskiego koordynatora
Wiemy, jak stresujące bywają pierwsze dni w nowej pracy. Dlatego w tym okresie będziesz mógł liczyć na naszą pomoc. Polscy koordynatorzy odpowiedzą na Twoje pytania, pomogą rozwiązać ewentualne problemy i oswoić się z nową rzeczywistością.
 
Oferty pracy z całych Niemiec
Działamy na niemieckim rynku zatrudnienia od wielu lat, dzięki temu znamy specyfikę każdego regionu kraju. Dbamy o różnorodność ofert pod każdym względem. Dopasowujemy lokalizację do indywidulanych preferencji kandydatów.
 
Minimum formalności
Współpracując z nami, nie musisz obawiać się skomplikowanych procedur i czytania zawiłych umów. Jesteśmy po to, aby Ci wszystko wyjaśnić i przeprowadzić kroku po kroku przez poszukiwanie pracy, rekrutację i zwarcie umowy z pracodawcą.
 
Doradztwo w sprawach zawodowych
Wiemy jakich pracowników potrzebują niemieckie firmy. Dobierzemy najlepszą ofertę do Twojego doświadczenia i kompetencji. Przedstawimy Ci wszystkie możliwości zatrudnienia i najlepsze ścieżki rozwoju.
 
Nasza praca polega na szukaniu pracy dla innych. Robimy wszystko, aby osoby chcące podjąć zatrudnienie w Niemczech mogły wyjechać do dobrej pracy bez obaw!

Sprawdź nasze oferty pracy na Dungito.pl