Działalność on-line 

Dwór Kaszubski MAGNAT

84-207 Bojano, Wybickiego 52
(K. Gdyni)
58 677-88-02, 603-556-040
i...@dwor-magnat.pl pokaż
www.dwor-magnat.pl
zamów online
/kuchniamagnata
/kuchnia.magnata
Działalność on-line 

O nas

Organizujemy przyjęcia weselne, imprezy okolicznościowe, studniówki, bale sylwestrowe, bankiety. Do współpracy zapraszamy również firmy, dla których zorganizujemy imprezy firmowe i konferencje. Oferujemy urozmaicone menu dobrane na każdą okazję, a także oprawę muzyczną na życzenie i wiele specjalnych atrakcji. Gwarantujemy Państwu tradycyjną polską gościnność i odpoczynek w jednym z piękniejszych regionów Polski. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w Dworze Kaszubskim "Magnat" był dla naszych Gości czasem odpoczynku i źródłem miłych wspomnień.

Współpracujemy z profesjonalnymi firmami, które organizują oprawę artystyczną imprez. Z wielką przyjemnością podejmiemy się organizacji Państwa wesela, imprezy okolicznościowej, studniówki, balu sylwestrowego, bankietu, zgodnie z Państwa życzeniem i sugestiami. Oferujemy również usługi cateringowe, obsługę gastronomiczną zewnętrznych imprez, konferencji, wesel, bankietów, przyjęć okolicznościowych, zjazdów rodzinnych i biesiad.

Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego kuchniamagnata.pl. Nasze produkty są smaczne, łatwe w przygotowaniu i dostarczają energii na cały dzień. Pragniemy, by nasze dania smakowały tak, jakby były przygotowane w domu. Dlatego w ofercie przeważają tradycyjne potrawy, które od pokoleń goszczą na polskich stołach

Opinie + Oceń

opinia

5.8

w kategorii

Pensjonaty, wille

 • obsługa:
  6
   
 • wygląd i czystość:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • lokalizacja:
  5
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Mariusz - opinia

Nareszcie udało się zorganizować zaległe urodziny ojca. Zrobiliśmy je w Magnacie i jesteśmy mega zadowoleni. Wszystko było jak należy i zgodnie z ustaleniami. Polecam!

 • Mariusz
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2021