Dyrekcja Budynek biurowy

Dyrekcja

Wybierz numer

58 767-79-80
i...@stoczniacesarska.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:30 więcej
  • Zdjęcie 1/13 - Dyrekcja Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/13 - Dyrekcja Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/13 - Dyrekcja Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/13 - Dyrekcja Gdańsk +10 1
 

TV Filmy

799

Otwarcie budynku Dyrekcji

Artykuły o nas

O nas

Budynek Dyrekcji to jeden z najstarszych budynków na terenie Stoczni Cesarskiej, którego historia sięga 1878 roku. Był świadkiem wielu wydarzeń historycznych, m.in. strajków stoczniowców protestujących pod jego drzwiami w imię swoich praw i wartości.

We wrześniu 2020 roku po zakończeniu szeroko zakrojonych prac remontowych, otworzyliśmy budynek i powitaliśmy pierwszych najemców. Wisienką na torcie jest przestrzeń coworkingowa Mind Dock, zlokalizowana na ostatnich dwóch kondygnacjach budynku.

W całym budynku oferujemy szeroką gamę sal konferencyjnych i przestrzeń bankietową Dok, zlokalizowaną na parterze budynku.

Przestrzeń bankietowa posiada dwa niezależne wejścia oraz jedno bezpośrednio z budynku Dyrekcji. Dzięki otwartemu i elastycznemu układowi daje możliwość organizacji wszelkiego rodzaju imprez, od bankietów / wesel, konferencji, koncertów po wystawy do maksymalnie 200 osób.

Układ sal konferencyjnych może być dostosowany na życzenie klienta, a kilka sal wyposażonych jest w najwyższej klasy sprzęt audio / video.

Przestrzenie są również dostępne dla osób i firm niebędących najemcami budynku Dyrekcji.
Zapoznaj się z pełną ofertą sali bankietowej i sal konferencyjnych dostępnych w budynku Dyrekcji.