Dyrekcja Budynek biurowy

80-958 Gdańsk, Doki 1 Mapka
58 767-79-80
i...@stoczniacesarska.pl pokaż
https://stoczniacesarska.pl/pl/dyrekcja-eventy
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę

Napisali o nas

  • Świąteczne iluminacje na terenie Stoczni Cesarskiej
    Świąteczne iluminacje na terenie Stoczni Cesarskiej 6 grudnia 2020 (19 opinii) Święta już tuż, tuż, dlatego w przestrzeni miejskiej pojawia się coraz więcej świecących i mieniących się ozdób. W niedzielny wieczór zostały odpalone świąteczne iluminacje na...

O nas

Budynek Dyrekcji to jeden z najstarszych budynków na terenie Stoczni Cesarskiej, którego historia sięga 1878 roku. Był świadkiem wielu wydarzeń historycznych, m.in. strajków stoczniowców protestujących pod jego drzwiami w imię swoich praw i wartości.

We wrześniu 2020 roku po zakończeniu szeroko zakrojonych prac remontowych, otworzyliśmy budynek i powitaliśmy pierwszych najemców. Wisienką na torcie jest przestrzeń coworkingowa Mind Dock, zlokalizowana na ostatnich dwóch kondygnacjach budynku.

W całym budynku oferujemy szeroką gamę sal konferencyjnych i przestrzeń bankietową Dok, zlokalizowaną na parterze budynku.

Przestrzeń bankietowa posiada dwa niezależne wejścia oraz jedno bezpośrednio z budynku Dyrekcji. Dzięki otwartemu i elastycznemu układowi daje możliwość organizacji wszelkiego rodzaju imprez, od bankietów / wesel, konferencji, koncertów po wystawy do maksymalnie 200 osób.

Układ sal konferencyjnych może być dostosowany na życzenie klienta, a kilka sal wyposażonych jest w najwyższej klasy sprzęt audio / video.

Przestrzenie są również dostępne dla osób i firm niebędących najemcami budynku Dyrekcji.
Zapoznaj się z pełną ofertą sali bankietowej i sal konferencyjnych dostępnych w budynku Dyrekcji.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo