Dzidziuś Aquastacja - pływanie, przedszkole i szkoła JUDO

80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 411 Mapka

znajduje się w Biurowiec Alchemia

795-011-009
d...@aquastacja.pl pokaż
aquastacja.pl/index.php/dzidzius-aquastacja
Godziny otwarcia
pn10:00 - 18:40
wt8:50 - 19:20
śr9:20 - 18:40
czw16:40 - 18:40
pt16:00 - 18:40
sob9:20 - 17:20
nd8:40 - 15:20
więcej informacji www.dzidzius.info

Napisali o nas

O nas

Szkoła Pływania DZIDZIUŚ zajmuje się nauką ruchu dziecka w wodzie już od urodzenia.
W ramach zajęć judo trenerzy prowadzą ciekawe zabawy, kształtujące sylwetkę najmłodszych oraz rozwijające koordynację ruchową.
Zajęcia na Chełmie i w Sportstacji.

Zapraszamy do rozpoczęcia przygody ze sztukami walki.
ZAPISZ DZIECKO JUŻ DZIŚ NA BEZPŁATNY TRENING PRÓBNY!!

Stopień intensywności ćwiczeń dostosowany jest do możliwości rozwojowych dzieci. Gorąco zachęcamy wszystkie dzieci, które chcą zgłębiać tajniki Judo jednocześnie dobrze się bawiąc z rówieśnikami.
Stopień intensywności ćwiczeń zawsze jest dostosowany do możliwości rozwojowych dzieci. Z przyjemnością zapraszamy wszystkich sportowców z Gdańska do poznania tajników Judo w gronie swoich rówieśników.

Zawsze podkreślamy, że Judo to nie tylko dyscyplina sportowa, a także sport uczący siły charakteru i filozofii postępowania poza matą. Zamienimy Gdańsk w stolicę polskiego Judo!

Zajęcia prowadzi Trener posiadający pas mistrzowski II Dan (czarny pas) - jako zawodnik zdobył wicemistrzostwo Polski Juniorów oraz Brązowy Medal w Mistrzostwach Polski Juniorów. Jest też kilkukrotnym indywidualnym i drużynowym medalistą Mistrzostw Polski Seniorów, vice mistrzem Świata Służb Mundurowych, dwukrotnym brązowym medalistą Mistrzostw Europy Służb Mundurowych oraz trenerem dzieci w GKS Wybrzeże (7 lat). Prywatnie tata Julki i Antka.

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Nauka pływania

 • poziom nauczania:
  6
   
 • klimat:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Iva

Polecam, bo to profesjonaliści z pasją

 • Iwona
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2019
opinia

3.5

w kategorii

Nauka pływania

 • poziom nauczania:
  6
   
 • klimat:
  1
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  2
   
średnia ocena (max 6)
3.5
 

Słabe podejście do klienta

Chodziłam z synem na kurs wakacyjny dla niemowląt. Bardzo pozytywnie oceniam panie instruktorki i warunki panujące na basenie. Jeśli chodzi o organizację zajęć, szkoła zrobiła na mnie bardzo negatywne wrażenie. Po kursie lipcowym pani instruktor zachęcała do zapisania się na sierpień na kurs, który miał być kontynuacją tego, co robiliśmy w lipcu. W sierpniu okazało się, że przyszliśmy znowu na kurs od podstaw - część osób była z lipca, część zupełnie nowa. Powtarzaliśmy kurs od podstaw. Na zapisy na wrzesień ustalono jeden dzień - był formularz, gdzie należało wybrać grupę podstawową i się na nią zapisać. Następnego dnia formularz już się nie odpalał. Rozumiem, że wszystkie miejsca rozeszły się od razu. ALE: Napisałam wiadomość bezpośrednią, na którą nie dostałam odpowiedzi. Po jakimś czasie zadzwoniłam i okazało się, że syn jest w grupie rezerwowej - i nikt nawet nie raczył mnie o tym poinformować. Poza tym jestem zażenowana faktem, że mieliśmy się znowu zapisywać na kurs od zera, podczas gdy uczestniczyliśmy w nim już dwa razy (w lipcu i sierpniu). Totalny brak szacunku do klienta i jego czasu. Na pewno już tam nie wrócimy na żadne zajęcia.

 • Ania
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »