Dzidziuś Aquastacja - pływanie, przedszkole i szkoła JUDO

80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 411 Mapka

znajduje się w Biurowiec Alchemia

795-011-009
d...@aquastacja.pl pokaż
aquastacja.pl/index.php/dzidzius-aquastacja
Godziny otwarcia
pn10:00 - 18:40
wt9:20 - 19:20
śr9:20 - 18:40
czw16:40 - 18:40
pt16:00 - 18:40
sob9:20 - 17:20
nd8:40 - 15:20
więcej informacji www.aquastacja.pl

Napisali o nas

O nas

Szkółka pływania Dzidziuś to szkoła pływania stworzona z myślą o najmłodszych dzieciach. Prowadzimy zajęcia z pływania oswajające z wodą dla niemowlaków od 3 miesiąca życia, przedszkolaków oraz dzieci w wieku szkolnym.

Naszym celem jest nauczenie Twojego dziecka bezpiecznego zachowania się w środowisku wodnym oraz wyrobienie u Niego podstawowych nawyków pływania, które będą towarzyszyć Mu przez całe życie.
Chcemy aby każde dziecko czerpało przyjemność podczas nauki pływania.
Nasze doświadczenie osobiste oraz pasje związane ze sportem, kierunkowe wykształcenie oraz zaangażowanie ułatwiają nam nawiązywanie kontaktów z kursantami w każdym wieku. Stosujemy nowoczesne metody nauczania, które aktywizują naszych podopiecznych i pomagają bezstresowo pokonać lęk przed wodą.
Zapraszamy na zajęcia!

Zapraszamy do rozpoczęcia przygody ze sztukami walki.
Zapisz dziecko na bezpłatny trening próbny :)

Stopień intensywności ćwiczeń zawsze jest dostosowany do możliwości rozwojowych dzieci. Z przyjemnością zapraszamy wszystkich sportowców z Gdańska do poznania tajników Judo w gronie swoich rówieśników.

Zawsze podkreślamy, że Judo to nie tylko dyscyplina sportowa, a także sport uczący siły charakteru i filozofii postępowania poza matą. Zamienimy Gdańsk w stolicę polskiego Judo!

Zajęcia prowadzi Trener posiadający pas mistrzowski II Dan (czarny pas) - jako zawodnik zdobył wicemistrzostwo Polski Juniorów oraz Brązowy Medal w Mistrzostwach Polski Juniorów. Jest też kilkukrotnym indywidualnym i drużynowym medalistą Mistrzostw Polski Seniorów, vice mistrzem Świata Służb Mundurowych, dwukrotnym brązowym medalistą Mistrzostw Europy Służb Mundurowych oraz trenerem dzieci w GKS Wybrzeże (7 lat). Prywatnie tata Julki i Antka.

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Nauka pływania

 • poziom nauczania:
  6
   
 • klimat:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Iva

Polecam, bo to profesjonaliści z pasją

 • Iwona
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »