Dzidziuś Aquastacja - pływanie, przedszkole i szkoła JUDO

adres
80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 411 pokaż na mapie

znajduje się w Biurowiec Alchemia

telefon
795-011-009
e-mail
d...@dzidzius.info pokaż
www
www.dzidzius.info
Godziny otwarcia
pn10:00 - 18:40
wt8:50 - 19:20
śr9:20 - 18:40
czw16:40 - 18:40
pt16:00 - 18:40
sob9:20 - 17:20
nd8:40 - 15:20
więcej informacji www.dzidzius.info

Napisali o nas

O nas

Szkoła Pływania DZIDZIUŚ zajmuje się nauką ruchu dziecka w wodzie już od urodzenia.
W ramach zajęć judo trenerzy prowadzą ciekawe zabawy, kształtujące sylwetkę najmłodszych oraz rozwijające koordynację ruchową.
Zajęcia na Chełmie i w Sportstacji.

Zapraszamy do rozpoczęcia przygody ze sztukami walki.
ZAPISZ DZIECKO JUŻ DZIŚ NA BEZPŁATNY TRENING PRÓBNY!!

Stopień intensywności ćwiczeń dostosowany jest do możliwości rozwojowych dzieci. Gorąco zachęcamy wszystkie dzieci, które chcą zgłębiać tajniki Judo jednocześnie dobrze się bawiąc z rówieśnikami.
Stopień intensywności ćwiczeń zawsze jest dostosowany do możliwości rozwojowych dzieci. Z przyjemnością zapraszamy wszystkich sportowców z Gdańska do poznania tajników Judo w gronie swoich rówieśników.

Zawsze podkreślamy, że Judo to nie tylko dyscyplina sportowa, a także sport uczący siły charakteru i filozofii postępowania poza matą. Zamienimy Gdańsk w stolicę polskiego Judo!

Zajęcia prowadzi Trener posiadający pas mistrzowski II Dan (czarny pas) - jako zawodnik zdobył wicemistrzostwo Polski Juniorów oraz Brązowy Medal w Mistrzostwach Polski Juniorów. Jest też kilkukrotnym indywidualnym i drużynowym medalistą Mistrzostw Polski Seniorów, vice mistrzem Świata Służb Mundurowych, dwukrotnym brązowym medalistą Mistrzostw Europy Służb Mundurowych oraz trenerem dzieci w GKS Wybrzeże (7 lat). Prywatnie tata Julki i Antka.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »