EkoDeweloper

Gdańsk 80-174, Turzycowa 16/1

EkoDeweloper

Wybierz numer

690-867-500
b...@ekodeweloper.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej

Inwestycje

Artykuły o nas

O nas

Nowatorskie, odważne pomysły w formie dopracowanych projektów deweloperskich - to właśnie Ekodeweloper. Ekspert od budowania ciszy i domowego spokoju w sercu miasta, który tworzy z pasji i doświadczenia.
EkoDeweloper
Nowatorskie, odważne, nietuzinkowe pomysły ukazane w formie dopracowanych projektów deweloperskich – to właśnie EkoDeweloper. Z pasją i pełnym zaangażowaniem budujemy nie tylko nieruchomości, ale prawdziwe domy. Łącząc świeże spojrzenie z wieloletnim doświadczeniem, dążymy do tworzenia miejsc idealnych do życia, a nie samego przeżycia. Od lat mieszkając w Trójmieście, dokładnie poznaliśmy zarówno potrzeby potrzeby Gdańszczan, jak i skrywany przez Gdańsk potencjał deweloperski. I właśnie tę mieszankę wiedzy oraz pasji każdego dnia wykorzystujemy przy realizacji inwestycji EkoDewelopera.
Trójmiejski deweloper
Jako miejsce naszej pracy, inwestycji i rozwoju wybraliśmy Trójmiasto. Z jednej strony jest to jedna z najatrakcyjniejszych lokalizacji na deweloperskiej mapie Polski, z drugiej – to po prostu nasz dom. Na każdym etapie realizowanych projektów widzimy ogrom zalet z takiej „deweloperki po sąsiedzku”. Współpracujemy z lokalnymi firmami wspólnie budując silny rynek oraz długotrwałe relacje biznesowe. Stawiamy na polskich specjalistów z branży deweloperskiej i budowlanej, każdego dnia dążąc do oferowania naszym Klientom jak najwyższej jakości w doskonałym stosunku do ceny.
Nasza filozofia – przyjemność z mieszkania
Analizy, wyliczenia, dane, akty prawne stanowią dla nas fundament, jednak o ostatecznej formie budowanych przez nas nieruchomości decydują potrzeby ludzi. Poznajemy je w najlepszy możliwy sposób – żyjąc, będąc i mieszkając wśród nich. Jako naszą główną misję przyjęliśmy, że zamiast oferować mieszkania, zaoferujemy przyjemność z mieszkania. Cicha ostoja niemal w centrum miasta? EkoDeweloper tworzy miejsca, w których bez trudu można uciec od wielkomiejskiej gonitwy, zgiełku i tłumów. Niewielka społeczność zacisznej ostoi oraz domy zamiast surowych nieruchomości – być może to miejsce idealne dla Ciebie?
Lokalizacje
EkoDeweloper, czyli EKOlogiczny i EKOnomiczny. Wierzymy, że ekologia nie kończy się na biodegradowalności, panelach słonecznych czy wszechobecnym drewnie i zieleni. Ekonomia to dla nas nie tylko statystki i skomplikowane kalkulacje. Daleko nam do szarych wieżowców, tęczowych armii identycznych bloków czy betonowych trawników. Każdy nasz projekt tworzymy dla konkretnej lokalizacji starając się wykorzystać 100% potencjału i zbudować miejsce naprawdę wyjątkowe.