Electro Ship Service

Electro Ship Service

Wybierz numer

792-004-412
c...@electroshipservice.com pokaż
Otwarte do 14:00 więcej
 

O nas

Electro Ship Service jest stosunkowo młodą firmą powstałą w 2014 roku świadcząca usługi głównie dla przemysłu stoczniowego jak i również budownictwa lądowego w Polsce i za granicą, głównie w Skandynawii.
Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą z wieloletnim doświadczeniem w branży okrętowej jak i lądowej, zarówno w budowie nowych jak i remontów już pływających jednostek.
Specjalnością firmy jest kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych.
Zaczynając od wykonania torów kablowych, poprzez położenie okablowania i w końcowym efekcie podłączenia oraz oddania kompletnego systemu do uruchomienia.

Wszystkie prace wykonujemy z najwyższą starannością i w najwyższym standardzie, w oparciu o dokumentację techniczną i ustalenia z klientem oraz w zgodności z wysokimi wymaganiami stawianymi przez Towarzystwa Kwalifikacyjne jak DNV, LR, GL, PRS.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą. Mamy nadzieję, że współpraca z nami pozwoli przyczynić się do sukcesu Państwa firmy, jak również pozwoli to nam zdobyć nowe doświadczenia. Wszystko co robimy, robimy z pasją do wykonywanego zawodu, co przekłada się na jakość wykonywanych przez nas prac.

Zakres usług

Główny zakres prac jakie wykonujemy:
- systemy rozdziału energii elektrycznej,
- kompleksowe instalacje elektryczne,
- systemy telekomunikacyjne: DECT, Clearcom, Wifi, Intercom,
- systemy alarmowe: P.poż, EAS, BWAS,
- montaż, konserwacja oraz remonty urządzeń rozdzielczych,
- montaż , konserwacja oraz naprawa urządzeń automatyki,
- pomiary elektryczne do napięcia 11kV,
- prace ślusarskie: montaż torów kablowych, przejść kablowych typu FS lub Roxtec, montaż urządzeń elektrycznych, szaf sterowniczych i rozdzielczych