Działalność on-line Dowóz lub odbiór osobisty 

Pracownia Psychologiczna Empiria - Magdalena Waśko

80-224 Gdańsk, al. Grunwaldzka 79/1
(Naprzeciwko GCH Manhattan) Mapka
533-040-566
k...@magdalenawasko.pl pokaż
www.magdalenawasko.pl
zamów online
/magdalenawaskoempiria
Magdalena Waśko terapia online
Godziny otwarcia
pn9:00 - 15:00
wt15:00 - 21:00
śr9:00 - 15:00
czw15:00 - 21:00
pt10:00 - 19:00
sob10:00 - 14:00
Kanał na YT, na którym znajdują się webinary prowadzone w ramach Strefy Rozwiązań, którą współtworzę z Moniką Sterczewską

O nas

https://www.znanylekarz.pl/magdalena-wasko/psycholog-psychoterapeuta/gdansk

Najczęściej zadawane pytania

Ile czasu trwa spotkanie?
Sesja indywidualna trwa 50 minut, sesja dla par 70 minut.
Jaki jest koszt terapii?
Spotkanie indywidualne to koszt 120,-/50 minut, terapia par 150,-/70 minut.
Jak wygląda pierwsza wizyta?
Na pierwszym spotkaniu przedstawiam zasady współpracy, staram się poznać Klientkę/Klienta i ustalić cel terapii. Zadam pytanie o oczekiwania wobec terapii, o to, jaka zmiana ma się pojawić, jakie są najważniejsze potrzeby, nadzieje.
Ile czasu trwa terapia?
Nie określam z góry czasu terapii - pracujemy do momentu, aż Klientka/Klient osiągnie oczekiwany cel lub uzna, że już wystarczająco sobie radzi. Wspólnie sprawdzamy, co jeszcze jest potrzebne i na ile dalsze spotkania są użyteczne. Zależy mi na osiągnięciu celu możliwie jak najszybciej, jednak z szacunkiem do potrzeb i indywidualnego tempa Klientki/Klienta. Pracuję w nurcie krótkoterminowym - zazwyczaj terapia trwa kilka lub kilkanaście sesji.
Jak można się umówić na spotkanie?
Zachęcam do umawiania się za pomocą portalu Znany Lekarz pod linkiem https://www.znanylekarz.pl/magdalena-wasko/psycholog-psychoterapeuta/gdansk. Znajdą tam Państwo aktualny kalendarz, za pomocą którego można zapisać się na wizytę w gabinecie lub online.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Psycholodzy

 • zaangażowanie:
  6
   
 • klimat i wystrój:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

C. - opinia

Korzystam u Pani Magdaleny ze wsparcia przez Skype i jestem zadowolony. Byłem już w życiu na terapiach, ale zawsze kończyłem z poczuciem, że trafiłem do - za przeproszeniem - przygłupa. A teraz czuję, że jestem wysłuchany i zrozumiany. Ta terapeutka nie wciska mi, że mam rysować jakieś pierdoły, oddychać i liczyć do 10 czy mówić o swoich starych, jak nie mam ochoty. To jest terapia na której mogę mówić jak równy z równym. Co mnie zaskoczyło to dociekliwość, ale nie taka chamska, tylko szczera, naturalna, po prostu Pani Magdalena pyta: "ale o co z tym chodzi? co Pan ma na myśli?", a nie udaje że jest jakimś Freudem i się nie wymądrza. Jak ktoś chce być traktowany jak dorosły człowiek i mieć duży udział w swojej własnej terapii, to zachęcam. Niektórym to może nie pasować, bo nie ma prowadzenia za rączkę, ale dla mnie to jest niespotykane i prawidłowe podejście. Będę polecać wszystkim, bo już byłem na etapie, gdy postawiłem krzyżyk na wszystkich osobach zajmujących się psychologią, a tu zaskoczenie. Dziękuję.

 • C.
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2020

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za Pana czas i zaangażowanie włożone w napisanie opinii. Jestem wdzięczna za docenienie, szczególnie, że zauważa Pan aspekty mojej pracy, na których szczególnie mi zależy.

opinia

5.7

w kategorii

Psycholodzy dziecięcy

 • zaangażowanie:
  6
   
 • klimat i wystrój:
  5
   
 • pomoc merytoryczna:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  5
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.7
 

Weronika - opinia

Panią Magdę poleciła mi inna pani psycholog. Chodziłam z córą 9 lat dziecko sobie nie radziło za dobrze z rozwodem... do tego wizyty u ojca tylko pogarszały sprawe. Kilka wizyt i zaczelysmy normalnie rozmawiać. Dziecko mi powiedzialo takie rzeczy że w domu to nie ma szans na taką szczerość. Od tej pory jest lepiej a córka tak jak na początku się zamykała w pokoju żeby tylko nie iść do psychologa to teraz sie pyta kiedy znowu pojdziemy. Na razie jest dobrze a jak sie zacznie dorastanie i sama sobie nie bede radzila to na pewno wroce do p. Magdy. Ta pani umie sprawić że dziecko się nie stresuje, nie przepytuje jak na komendzie i a przede wszystkim nie ocenia czy ktoś się rozwiódł czy nie tylko zależy jej na tym żeby teraz rodzina dobrze funkcjonowała. chociaż nie powiem że takie wizyty są łatwe. Jak ktoś ma opory żeby pójść do psychologa to polecam się przełamac bo to moze dużo dać.

 • Weronika
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2020

Odpowiedź obiektu:

Pani Weroniko, dziękuję. Cieszę się, że spotkania ze mną były pomocne dla Pani, Pani córki i Waszej relacji :)

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »