TV Filmy

Lotos Music Summer Cup na plaży w Brzeźnie
4347

Lotos Music Summer Cup na plaży w Brzeźnie

O nas

Stadion Letni to wyjątkowe miejsce, które ma na celu kultywowanie sportów plażowych. Głównym pomysłodawcą oraz organizatorem Stadionu jest Akademia Piłki Ręcznej Artura Siódmiaka.
W programie wakacyjnym znajdują się między innymi eliminacje i Mistrzostwa Polski w piłce ręcznej plażowej, I otwarty turniej w siatkówce plażowej o Puchar Stadionu Letniego, Finał Plaża Open w siatkówce plażowej, mecze piłki nożnej plażowej wraz z rozgrywkami o Super Puchar i wiele innych.

Fanów sportów plażowych czeka zatem wiele atrakcji. Stadion Letni swój niepowtarzalny charakter może zawdzięczać znanym osobistościom sportowym, które można będzie spotkać w czasie zawodów i eliminacji.

Nieodłączną częścią programu sportowego oferowanego przez Stadion Letni są zajęcia sportowe i rekreacyjne organizowane w przy stadionowym klubie Moloteka. Fani jogi, crossfitu, czy nawet zumby mogą każdego dnia brać udział w darmowych zajęciach. Moloteka to nie tylko ćwiczenia i restauracja, ale też miejsce gdzie odbywać się będą letnie imprezy na plaży.

Tegoroczne wakacje zapowiadają się zatem wyjątkowo ciekawie dla wszystkich, którzy zechcą odwiedzić Stadion Letni i kibicować najlepszym.