Eniro Polska Sp. z o.o. - Panorama Firm

adres
80-803 Gdańsk, Strzelecka 7B pokaż na mapie

znajduje się w HAXO

telefon
58 744-40-00
e-mail
p...@eniro.com pokaż
www
praca.eniro.pl

O nas

Jesteśmy wiodącą firmą specjalizującą się w marketingu internetowym oraz w wyszukiwaniu lokalnym informacji o firmach, produktach i usługach.

Jesteśmy międzynarodową organizacją – częścią Grupy Eniro, która działa w Skandynawii oraz w Polsce. Zawsze pracujemy z myślą o korzyściach dla Klientów, Użytkowników oraz naszej firmy.

Wspieramy przedsiębiorców w skutecznym konkurowaniu na globalnym rynku internetowym produktów i usług poprzez dostarczanie polskim przedsiębiorcom kontaktów biznesowych. Nieustannie wzbogacamy ofertę o najnowsze rozwiązania marketingu internetowego, które dostarczamy na rynek w możliwie najszybszym czasie.

Dzięki naszym produktom już ponad 60 tysięcy firm poprawia swoją pozycję i widoczność w Internecie. Wszystko, co oferujemy polskim przedsiębiorcom to rozwiązania z zakresu marketingu internetowego. Stale rozwijamy najpopularniejszą polską wyszukiwarkę lokalną PanoramaFirm.pl, dbając o jej jak najwyższą pozycję w wynikach światowych wyszukiwarek. Miesięcznie korzysta z niej 5 milionów użytkowników, a naszym celem jest nieustanne zwiększenie jej zasięgu. Ofertę dla biznesu uzupełnia stale poszerzane portfolio produktów:

• strony www
• SEO
• remarketing
• e-sklepy
• GSP
• wideo
• baza danych

Użytkownicy oczekują od nas aktualnych informacji lokalnych o firmach, produktach i usługach, dlatego nieustannie kontaktujemy się z tysiącami firm, aktualizując na bieżąco ich dane w trosce o właściwą prezentację ich oferty w Internecie. Dzięki temu Użytkownik łatwo może wybrać odpowiedni dla siebie produkt, firmę lub usługę i sfinalizować transakcję.

Bazujemy na sprawdzonych i wiarygodnych narzędziach raportowych. Stale doskonalimy metody analizowania wpływu naszych produktów na wzrost przychodów Klientów.

NASI PRACOWNICY

Zatrudniamy kilkuset pracowników, a większość z nich to konsultanci działu sprzedaży. Eniro Polska dąży do stwarza swoim pracownikom możliwości rozwoju swojej pozycji na rynku pracy w dziedzinie marketingu internetowego poprzez tworzenie pracownikom warunków do stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, dzięki czemu każdy Klient może liczyć na profesjonalne doradztwo i edukację w zakresie marketingu online. Pracujemy stacjonarnie jako Konsultanci Telesprzedaży lub mobilnie jako Specjaliści ds. Sprzedaży. Wszyscy mają jasno wyznaczone cele. Ich realizacja jest najważniejszym kryterium oceny, wpływającym na wyższe zarobki oraz na rozwój w dziale sprzedaży - pozyskiwanie i obsługa Klientów o wyższym potencjale, stanowiska kierownicze. Pracownicy Eniro mają dostęp do nowoczesnych narzędzi i systemów wspierających efektywność codziennej pracy.

W codziennej pracy kierujemy się wartościami przypisanymi do naszej marki: Interaktywna, Pomocna i Niezawodna. Wspólnie tworzymy nowoczesne i przyjazne miejsce pracy, za które sami jesteśmy odpowiedzialni. To środowisko idealne dla aktywnych i ambitnych osób, pasjonatów marketingu internetowego, sprzedaży i nowych technologii!

NAGRODY
Certyfikat Google Premier Partner dla Eniro Polska, który potwierdza ponadprzeciętne wyniki prowadzonych kampanii i wykorzystanie pełnego wachlarza możliwości reklamowych.

Galeria zdjęć

przejdź do pełnej mapy »