EnjoyDriving - szkoła bezpiecznej jazdy

adres
83-000 Pruszcz Gdański, Powstańców Warszawy 36
telefon
502-435-530
e-mail
k...@enjoydriving.pl pokaż
www
enjoydriving.pl
Godziny otwarcia
codziennie9:00 - 20:00
Przed szkoleniem należy zarezerwować miejsce telefonicznie lub @

Napisali o nas

O nas

Szkoła bezpiecznej jazdy, rajdowe eventy, imprezy integracyjne, emocje i adrenalina: to wszystko w formie imiennych kuponów na prezent, profesjonalnych imprez i dedykowanych firmowych szkoleń motoryzacyjnych.
Dodatkowo: ecodriving, jazda defensywna

Profesjonalnie przyczyniamy się do zwiększania bezpieczeństwa czynnego na drogach. EnjoyDriving zajmuje się kompleksową organizacją szkoleń bezpiecznej jazdy oraz realizacją imprez rajdowo-integracyjnych. Do każdego podchodzimy indywidualnie i słuchamy jego potrzeb, jednocześnie przekazując niezbędną wiedzę w zakresie bezpiecznej jazdy. W trakcie kursów stawiamy nacisk na ciekawe i bardzo ważne ćwiczenia praktyczne, wiedzę teoretyczną zaś przekazujemy w pigułce. Ważną częścią działalności są imprezy firmowe obejmujące szkolenie połączone z dużą dawką adrenaliny w samochodzie rajdowym.

Jesteśmy świadomi, że kluczowym elementem jest silny zespół, który współtworzą doświadczeni i certyfikowani instruktorzy techniki jazdy oraz licencjonowani kierowcy sportowi, dlatego...
wychodzimy Wam na przeciw, oferując więcej niż atrakcyjne szkolenia bezpiecznej jazdy! EnjoyDriving! :)

Działamy w całej Polsce. Naszym stałym miejscem jest Tor Szkoleniowy w Pruszczu Gdańskim, ale ofertę realizujemy również na innych obiektach.

Zdjęcia