Escaperooms.pl

Escaperooms.pl

Wybierz numer

739-094-852
k...@escaperooms.pl pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
 

TV Filmy

Escaperooms na Stadion Energa w Gdańsku
414

Escaperooms na Stadion Energa w Gdańsku

O nas

Escaperooms to gry akcji typu escape - wydostań się z pokoju. Grałeś już w taką grę na komputerze? A może podobał Ci się film "Piła"? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie coś podobnego, NA ŻYWO, z tą różnicą, że nie będzie trzeba obcinać sobie nogi;-)
Gra przeznaczona jest dla grup od 2 do 5 osób. Jedyne, co trzeba zrobić, to wydostać się z zamkniętego pokoju. Macie na to 60 minut. W pokojach umieściliśmy wiele przedmiotów, kodów, ukrytych wskazówek. Wszystko to może pomóc Twojej ekipie w ucieczce. Musicie współpracować, inaczej możecie zostać zamknięci w pokoju na zawsze… Mistrz gry stale monitoruje rozgrywkę i może pomóc Twojej drużynie, jeśli utkniecie w martwym punkcie.

Gry typu escape to nowy, podbijający świat hit, najpopularniejsza rozrywka wg TripAdvisor.com w Londynie, Paryżu, Budapeszcie, Pradze, Atenach, Berlinie i wielu innych miastach.
W Gdańsku przygotowaliśmy 6 gier-pokoi o różnej tematyce, każdy z nich to inna przygoda. Od czego chcesz zacząć?

1. The Amber Room – Legenda głosi, że ostateczny klucz jest kluczem zarówno do ucieczki jak i do zrozumienia natury wszechświata. Przekonaj się czy to prawda…

2. The Lab Of Dr. Lev Pasted – Laboratorium tajemniczego rumuńskiego genetyka i biologa Dr. Lwa Pasteda. Do czego służyło tajemnicze krwawe serum?

3. The Office Of John Monroe – John Monroe był prywatnym detektywem. BYŁ. Umarł całkiem niedawno. Policja twierdzi, że było to morderstwo…

4. The Room Of The Lost Child – To prosty i czysty dziecięcy pokój, ze wszystkimi zabawkami i rzeczami, które powinny tu być. Brakuje tylko jednego. Dziecka.

5. The Flight No. C4 – Prosimy zająć miejsca, zapiąć pasy bezpieczeństwa, zrelaksować się i czekać na wybuch. Chyba, że wolicie rozbroić bombę i wyjść z tego cało…

6. The Exorcism – Ktoś został opętany. Czy staniesz twarzą w twarz z mroczną i nieznająca litości mocą?

Spróbuj, czekamy na Ciebie i Twoich znajomych. Zegar tyka!