Extrainhotel sp. z o.o.

adres
81-450 Gdynia, Redłowska 50A/8
telefon
602-581-848
e-mail
k...@extrainhotel.com pokaż
www
www.extrainhotel.com
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00
sob9:00 - 14:00
Aplikację ExtraInHotel można pobrać ze sklepów App Store i Google Play bezpłatnie.

Napisali o nas

  • Innowacyjna aplikacja dla hotelarzy
    Innowacyjna aplikacja dla hotelarzy wideo artykuł sponsorowany 19 lipca 2018 (7 opinii) Możliwość szybkiego poinformowania gości o atrakcjach i promocjach, jakie czekają na nich zarówno w samym hotelu, jak i w najbliższej okolicy. Tak w największym skrócie można...

O nas

Extrainhotel - łączymy ludzi z atrakcjami. Turystyczna i hotelowa aplikacja promująca atrakcje hotelu oraz atrakcje turystyczne z okolicy hotelu. Zwiększa sprzedaż i satysfakcję gości. To smart turystyka i innowacyjna sieć korzyści. Sprawdź nas!

Głównym celem aplikacji ExtraInHotel jest zwiększenie sprzedaży hotelowych wewnętrznych ofert oraz atrakcji turystycznych, ułatwiając gościom hotelowym podjęcie decyzji zakupowej podczas podróży i wypoczynku.Zobacz: https://www.youtube.com/watch?v=bZSdzYrILsM 
 
Hotelowa aplikacja mobilna ExtraInHotel jest nowoczesnym rozwiązaniem dla hoteli w czasach powszechnych smartfonów. Wykorzystuje ona dostępną technologię i nawyk korzystania ze smartfonów, powodując wzrost dochodu hotelu oraz większą satysfakcję gości. Darmową aplikację mobilną personalizuje się hotelowym logo, zdjęciem oraz danymi kontaktowymi.
 
W tak przygotowanej aplikacji można zamieszczać oferty oraz promocje atrakcji hotelowych. Można także zapraszać do współpracy okolicznych dostawców atrakcji turystycznych, aby aplikacja mogła wyświetlać także ich oferty hotelowym gościom – i można zarabiać na tym wyświetlaniu. To hotele decydują, jakie oferty wyświetlają się ich hotelowym gościom.
 
A gość hotelowy, po pobraniu aplikacji np. przy recepcji, będzie przeglądał opublikowane oferty i promocje hotelu, a także te z zewnątrz, które zostały zaakceptowane do wyświetlania. Aplikacja nie wymaga od gości hotelowych logowania, nie pobiera danych oprócz lokalizacji.
Korzyści dla hotel:
 
· Zwiększenie sprzedaży wewnętrznych atrakcji hotelu
 
· Dodatkowy dochód z udostępniania gościom oferty turystycznej z okolic hotelu
 
· Większa satysfakcja gości
 
· Zaoszczędzony czas personelu na inne zajęcia
 
Zapraszamy do współpracy! Pokaż turystom swoją ofertę, wejdź na www.extrainhotel.com.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »