The Legendary Fahrenheit by Jacks

The Legendary Fahrenheit by Jacks

Wybierz numer

601-444-364
g...@jacksbar.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 10:00 więcej
  • Zdjęcie 1/18 - The Legendary Fahrenheit by Jacks Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/18 - The Legendary Fahrenheit by Jacks Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/18 - The Legendary Fahrenheit by Jacks Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/18 - The Legendary Fahrenheit by Jacks Gdańsk +15 1
 

TV Filmy

121

Jack's Bar & Restaurant Fahrenheit

O nas

FAHRENHEIT by Jack's to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Gdańska, w samym sercu zabytkowego Starego Miasta, na ulicy Długi Targ, tuż obok słynnej fontanny Neptuna.
Czas w Fahrenheit płynie inaczej i smakuje inaczej - europejska i polska kuchnia przygotowywana przez Szefa Kuchni Jacka Gadzałe, doskonały wybór alkoholi, piwo niepasteryzowane prosto z tanka, klimatyzowane wnętrze, całoroczny ogródek, nienaganna, przyjacielska obsługa - wszystko to sprawia, że bywa się i wraca tutaj z przyjemnością.

Dancefloor, trzy osobne sale, pomieszczenie dla palących oraz przestronny bar tworzą wyjątkowy wystrój i niezapomniany klimat dla naszych Gości. Wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy, projektory oraz telewizory plazmowe sprawiają, że Fahrenheit to idealne miejsce na przeżywanie sportowych emocji.

Hitem stały się nasze cotygodniowe imprezy karaoke – które odbywają się w każdy poniedziałek oraz w środę o godz. 21. A weekendami rządzą u nas najlepsi trójmiejscy DJe którzy porwą Cię do tańca. Nie możesz tego przegapić !!!