Centrum Wspierania i Rozwoju Rodziny Familion

Centrum Wspierania i Rozwoju Rodziny

Wybierz numer

503-560-368
k...@centrumfamilion.pl pokaż
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/1 - Centrum Wspierania i Rozwoju Rodziny Gdynia 4
 

Artykuły o nas

O nas

Centrum Wspierania i Rozwoju Rodziny to miejsce, do którego zapraszam Dzieci, Rodziców, Dziadków oraz Pary - wszystkich którzy poszukują wsparcia.
W CWiRR Familion prowadzimy diagnozę i psychoterapię dzieci i młodzieży. Wspieramy rodziców poprzez konsultacje psychologiczne i warsztaty rozwoju kompetencji rodzicielskich. Prowadzimy terapię par i małżeństw, terapię indywidualną oraz rodzinną. Oferujemy również poradnictwo psychologiczne online.

Założycielem CWiRR Familion jest Marta Jagodzińska - psycholog, certyfikowany psychoterapeuta i doradca systemowy. Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS oraz studia podyplomowe z zakresu wspomagania rozwoju dzieci i młodzieży oraz pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Pracuje z rodzinami, młodzieżą, dziećmi. Entuzjastka alternatywnej edukacji oraz porozumienia bez przemocy. W swojej pracy hołduje kreatywności i bliskim relacjom. Swoją wiedzą dzieli się podczas warsztatów, grup wsparcia, pracy indywidualnej i zajęć akademickich na Uniwersytecie SWPS. Założycielka Centrum Wspierania i Rozwoju Rodziny Familion, właścicielka Alternatywnego Punktu Przedszkolnego Empatia, współtwórczyni i współzałożycielka projektu Empatia w edukacji.