Centrum Wspierania i Rozwoju Rodziny Familion

adres
81-404 Gdynia, Świętojańska 134
telefon
503-560-368
e-mail
k...@centrumfamilion.pl pokaż
www
www.centrumfamilion.pl
1 aktywne ogłoszenie zobacz wszystkie
Pomoc nauczyciela edukacji przedszkolnej
Pomoc nauczyciela edukacji przedszkolnej Centrum Wspierania i Rozwoju Rodziny
Gdynia Wiczlino

Imprezy

Napisali o nas

O nas

CWiR Familion zajmuje się diagnozą dzieci, pomocą psychologiczną Rodzicom, warsztatami dla Rodziców oraz psychoterapią. Od września 2015 zapraszamy do Naturalnej Szkoły Rodzenia - młodzi rodzice przygotują się tu do nowej roli w zgodzie z naturą.

Centrum Wspierania i Rozwoju Rodziny to miejsce, do którego zapraszam Dzieci, Rodziców, Dziadków oraz Pary i Małżeństwa - wszystkich którzy poszukują wsparcia , pomocy, konsultacji lub zmiany.
W CWiR Familion prowadzę diagnozę dzieci i młodzieży, wspieram rodziców poprzez konsultacje psychologiczne i warsztaty rozwoju kompetencji rodzicielskich, prowadzę terapię par i małżeństw, terapię indywidualną oraz rodzinną. Oferuję również poradnictwo psychologiczne online.

Od 17 lutego 2016 zapraszamy do udziału w Naturalnej Szkole Rodzenia Familion - jedynego takiego miejsca w Trójmieście, gdzie Przyszli Rodzice zadbają o holistyczne przygotowanie do nowej roli. Jeśli naturalność i podążanie za dzieckiem w zgodzie ze swoją intuicją jest dla Ciebie ważne - zapraszamy do kontaktu. Kurs trwa 8 tygodni, w pierwszym i ostatnim tygodniu zajęcia odbywają się raz w tygodniu (w środy), w pozostałych tygodniach dwa razy (w poniedziałki lub czwartki oraz środy).

Grupa Wsparcia dla Rodziców - spotkania co 2 tygodnie w Ciuciubabka Cafe. Koszt to 5 PLN/spotkanie. Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi rodzicami!

Cykl zajęć dla dzieci w wieku 4-6 lat 'Emocjonalia' - zajęcia wspierające rozwój emocjonalny Twojego dziecka.

Zapraszam do zapisu!

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »